Muzika

2022.01.12 17:33

Išgirskite: į „Eurovizijos“ atranką grįžtantys pusbroliai Titas ir Benas pristato šių metų dainą

LRT.lt2022.01.12 17:33

Įsibėgėjant Lietuvos nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai „Pabandom iš naujo!”, vis daugiau jos dalyvių pristato savo šių metų kūrinius, pretenduojančius į didžiausią Europos dainų konkursą.

Trečiadienį savo šių metų šūvį pristatė ir dainininkų Tito ir Beno duetas, pernai sėkmingai pasirodęs „Eurovizijos“ atrankoje.

Prieš metus atrankoje šie atlikėjai su lyriška daina „No“ pateko į finalą ir pelnė daug žiūrovų simpatijų.

Šįmet jie jėgas bando su greitesnio tempo daina „Getting Through This“, kurią parašė žinomas prodiuseris Faustas Venckus ir atrankoje taip pat atskirai dalyvausiantis dainininkas Audrius Petrauskas – Gebrasy.

Dueto pasirodymą TV žiūrovai galės pamatyti ir įvertinti jau šį šeštadienį, o dainą galima išgirsti čia:

Prieš porą metų viename TV projekte išgarsėję Titas ir Benas – pusbroliai, kartu laiką nuolat leidžiantys nuo mažens. Tiesa, apie muzikinę karjerą iš pradžių svajojo tik vienas iš jų.

„Nuo ketverių metų žinojau, kad noriu būti artistu, muzikantu. Beno mama, kuri yra ir mano krikšto mama, – muzikantė, nuolat būdavo scenoje. O Benas buvo sportininkas. Aš jau ketverių metų žaidžiau su būgnais ir mikrofonais, o Benas svajojo tapti kareiviu, policininku.

Kai buvau dešimties, Beno mama gimtadienio proga padovanojo čekį – įrašyti dainą įrašų studijoje. Įrašiau dainą, Benas irgi panoro pabandyti. Jis įrašė repą, sugalvojome, kad būtų gerai, kad aš dainuočiau priedainį, o jis repuotų.

Vėliau jis pradėjo dainuoti, aptikome, kad mūsų balsai neblogai skamba kartu. Keliaudavome į rajonų muzikinius konkursus, taip viskas ir prasidėjo“, – pasakojo Titas.

Dar pernai, surengę sėkmingą pasirodymą „Eurovizijos“ atrankoje, pusbroliai iškart prabilo, kad norėtų jėgas išbandyti 2022-aisiais.

„Kai iš arti pamatėme, kaip viskas vyksta, tikrai norėtume ir kitais metais pabandyti, gal net ir su savo pačių parašyta daina. Kitais metais, manome, mes jausimės tvirčiau ir viskas bus kur kas geriau apgalvota“, – pernai kalbėjo Titas ir Benas, šįmet ištesėję pažadą grįžti į atranką.

Antroji „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo!” laida – jau šį šeštadienį, 21 valandą, per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt