Muzika

2021.12.09 12:59

Duetas W.I pristato dainą „Aš ateinu”: elektroninę muziką suderino su smuikų garsais

LRT.lt2021.12.09 12:59

Prieš pusmetį duetas W.I pristatė dainą „Mano garsuose“, kuri sulaukė gerų vertinimų ir klausytojų bei kolegų palaikymo. 

Tai dueto narius Viktorą Woop ir Ievą Lapinskaitę paskatino toliau ieškoti naujų sprendimų – šiandien atlikėjai pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Aš ateinu“.

„Labai džiaugiamės, kad mus palaiko klausytojai bei draugai. Mums pavyksta įrodyti, kad ir elektroninė šokių muzika gali gerai skambėti su lietuviškais žodžiais. Šį kartą nusprendėme pamėginti prie viso to pridėti ir klasikinės muzikos instrumentus bei dainą „paskaninti“ gyvais smuikų garsais.

Tikimės, kad mums tai pavyko ir klausytojams šis naujas mūsų darbas patiks“, – sakė muzikos prodiuseris ir saksofonininkas Viktoras Woop.

„Daina „Aš ateinu“ yra apie vidinį norą nebesislėpti, tikėjimą savimi bei ateitimi. Ir apie mus pačius. Mums svarbu, kad mūsų kūryba „vežtų“ mus pačius. Kiekvieną kartą dirbdami studijoje, bandome sukurti kažką naujo, įdomaus, kitokio. Ir svarbiausia, kad mes patys su kiekviena daina patobulėtume.

Tikimės, kad su šia daina mes palypėjome dar vienu laipteliu aukštyn“, – apie dainą ir kūrybinį procesą sakė dainos teksto autorė bei atlikėja Ieva Lapinskaitė.

Duetas W.I su komanda dainai nufilmavo ir klipą, kuris kupinas spalvų, geros energijos ir nevaržomos laisvės jausmo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt