Muzika

2021.12.09 12:53

Išgirskite: baladę pristatantis Edgaras Lubys prabilo apie naujus atradimus santykiuose

LRT.lt2021.12.09 12:53

Dainų kūrėjas ir atlikėjas Edgaras Lubys pristato gerbėjams naujausią savo kūrinį – lyrišką baladę, įkvėptą laiko, kai metai eina į pabaigą ir kyla daug apmąstymų, vertinimų ir savistabos. 

„Ruduo ir žiema yra turbūt geriausias metas kurti balades. Gamta rimsta, nutyla, keičiasi į ramesnes spalvas. Tai atsispindi ir mumyse. Tempas sulėtėja, išoriškai mažiau veiksmo, tad daugiau vietos viduj, - pasakoja dainos autorius. - Po skubos ir pastangų viską pamatyti ir patirti vasarą, ateina laikas, kai turime progą stabtelėti ar bent prilėtinti žingsnį ir leisti ateiti mintims ir pamąstymams.”

Žinomas dainininkas įsitikinęs, kad daugelis žmonių šiuo laiku apmąsto, kokie buvo jiems šie metai, kokios aplankė patirtys, ką pavyko pasiekti, o kas liko svajonėse.

„Man pačiam šie metai – atradimų metai. Ypač - kalbant apie santykius. Atėjo suvokimas, kad kiekvienas žmogus, įžengęs į tavo gyvenimą, kažko tave išmoko. Net jei iš pradžių atrodo, kad santykis nepavyko, kažkas nutiko, nutrūko.

Gal tas asmuo tiesiog atėjo tam, kad tavyje pabustų kažkoks konkretus suvokimas”, - vidiniais atradimais dalijasi Edgaras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt