Muzika

2021.12.08 17:07

Naujas vardas Lietuvos scenoje: atlikėja Stelvilte debiutuoja jautriu kūriniu ir klipu

LRT.lt2021.12.08 17:07

Nuo ankstyvos vaikystės dainuojanti, įvairių muzikinių konkursų laureatė Viltė Stelnionytė - Stelvilte pristato autorinį ritmenbliuzo kūrinį „Heaven On Earth“.

Lengvai banguojantis kūrinys neša į atlikėjos vidų, pasakojantį jautrią istoriją. Kūrinys pristatomas su vaizdo klipu, nufilmuotu Lietuvos pajūryje šį rudenį.

„Šis kūrinys gimė karantino laikotarpiu, kai mano artimas žmogus įkrito į gilią depresiją. Tokie artimojo jausmai kiekvieną dieną persiduodavo ir aplinkiniams, tai mane labai paveikė. Be galo pozityvus ir šilumą spinduliuojantis žmogus buvo apsuptas pilkų debesų. Iš to skausmo ir noro padėti manyje gimė geri jausmai, kurie veda, užkuria, motyvuoja“, - pranešime spaudai cituojama Viltė.

Stelvilte savo klausytojus nori įkvėpti, gydyti bei parodyti gražiąją šio pasaulio pusę, kurios dažnai per skubėjimą nepastebime. Naujasis kūrinys „Heaven On Earth“ būtent ir siekia nušviesti kiekvieno dieną.

„Kūriniu noriu paliesti žmogaus tamsiąją pusę pozityviomis emocijomis. Taip pat siekiu parodyti, kad turime galingų jausmų, kurie gali išreikšti mūsų gražiausias savybes. Tikiuosi, kad mano daina sukels nuoširdžias, šiltas, gerą energiją nešančias emocijas ir taip paglostys klausytojų širdis“, - viliasi atlikėja.

Muzikinį klipą ekstremaliomis sąlygomis pajūryje režisavo Gerda Remeikytė. Režisierės sumanymas buvo pavaizduoti vandens galią, atspindinčias jausmų bangas, kurias patiriame kiekvienas. Todėl klipas filmuotas ne tik prie jūros, bet ir baseine, į kurį atlikėjai teko kelissyk šokti.

„Norėjau, kad klipe būtų daug jūros kadrų, todėl režisierė patarė nufilmuoti ne tik jūrą, bet ir scenas baseine, vandens elementui sustiprinti. Į vandenį šokti reikėjo tikrai ne vieną kartą, nors buvo nelengva, bet tai sukėlė daug juoko. Tik šokdama į vandenį prisiminiau, kad nemoku nardyti. Iš tikrųjų buvo labai daug emocijų, tačiau nepaisant visų nesklandumų - viskas pavyko“, - džiaugiasi dainininkė.

Lietuvoje gyvenančio norvego Snorre Bergerudo prodiusuotas kūrinys „Heaven On Earth“ yra tikrai ne paskutinis atlikėjos ir prodiuserio bendras darbas. Artimoje ateityje Stelvilte planuoja įrašyti minialbumą, taip pat žada vasarą daug koncertuoti.

„Šiuo metu debiutuoju su savo kūrybos daina „Heaven On Earth“, o vėliau, žinoma, bus ir daugiau dainų. Labai norėčiau rengti koncertus ir dalintis savo muzika. Turiu tikslą išleisti pilną albumą, tik tam reikia laiko ir įkvėpimo“, - užsimena dainininkė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt