Muzika

2021.12.05 15:56

Ščiogolevaitė, Pilvelytė ir Genytė pradėjo turą per Lietuvą: startą lydėjo ir juoko dozė

LRT.lt2021.12.05 15:56

Į grupę 3D susibūrusių dainininkių Rūtos Ščiogolevaitės, Aistės Pilvelytės ir Vaidos Genytės turas „Metas susitikti“ šią savaitę prasidėjo koncertu Plungėje. 

Jau nuo pat pirmųjų koncerto akimirkų žiūrovai pasinėrė į užburiančią muzikos ir pasakojimo magiją. Kaip skelbiama pranešime spaudai, kalėdinis koncertas virto tikra žiemos pasaka, kurią lydėjo ir nemenka juoko dozė.

Tarp dainų atlikėjos nevengia pajuokauti ir paatvirauti tiek apie kasdienio gyvenimo smulkmenas, tiek apie plačiai nuskambėjusius įvykius.

„Žiemos šventės yra pačios magiškiausios, kurių metu norisi dovanoti šilumą ir atvirumą ne tik šeimai ar draugams, bet ir žiūrovams. Šis turas mūsų projektui yra ypatingas, nes savo kalėdine pasaka galime dalintis ne tik su artimaisiais, bet ir su pilnomis salėmis klausytojų.
Mums, kaip atlikėjoms, tai yra didžiausia dovana.

Dovanokime vieni kitiems pačias gražiausias emocijas, atvirumą, supratingumą ir dvasingumą – juk apie tai ir yra šios šventės. Linkime bent sekundei sustoti šiuo įtemptu laikotarpiu, padėkoti tiek sau, tiek vieni kitiems už tai ką turime ir vertintume gyvenimo mums duodamus džiaugsmus.

Būtent apie tai ir yra „Metas susitikti“, todėl kviečiame jus būti kartu ir išgyventi šią šventinę pasaką“, – apie turo, gruodį vyksiančio daugelyje Lietuvos miestų, koncertus ir šventes kalba atlikėjos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt