Muzika

2021.12.03 15:33

„G & G Sindikatą“ išgarsinusiam albumui sukanka 20 metų: jubiliejui – ypatingas leidinys

LRT.lt2021.12.03 15:33

Šiemet legendinio savo albumo „Gatvės lyga“ dvidešimtmetį švenčianti žymiausia Lietuvos repo grupė „G & G Sindikatas“ šią progą pasitinka ypatingai – išleisdama jo vinilinę plokštelę.

2001 metais pasirodžiusi „Gatvės lyga“ akimirksniu iškėlė grupę į populiarumo aukštumas ir paskatino repo muzikos bei hiphopo kultūros judėjimą Lietuvoje. Tai – pirmasis Lietuvoje repo albumas, tapęs platininiu – iš viso buvo parduota beveik 30 tūkstančių albumo kopijų.

Kaip rašoma pranešime spaudai, minėdama šio, itin svarbaus savo istorijai albumo jubiliejų, grupė perleido jį dvigubos vinilinės plokštelės formatu.

Pasak grupės nario Artūro Matkevičiaus - DJ Mamanios, albumo jubiliejų norėjosi pažymėti, tinkamai jį įamžinant.

„Plokštelė – tai formatas, nuo kurio mūsų grupė, kaip ir dauguma mūsų kartos žmonių, pradėjo klausytis muzikos. Šiuo metu vinilinės plokštelės išgyvena savotišką renesansą, todėl kada. jei ne dabar, išleisti šį albumą vinile, ypač, kai jam sukako tokia apvali data“, – sakė DJ Mamania.

Be to, didžiausiems savo gerbėjams „G & G Sindikatas“ parengė ypatingą staigmeną – limituoto kiekio specialią „Gatvės lygos“ dvidešimtmečio dėžutę. Ją įsigijusieji gaus ne tik albumo dvigubą vinilinę plokštelę, jubiliejinius marškinėlius ir atvirukų rinkinį, bet ir „Gatvės lyga remixai“ kasetę. Joje – legendinio albumo kūrinių remiksai, kurių nebus galima išgirsti niekur kitur. Tokių dėžučių yra tik 20.

„Dėžutė - tai šis tas labai išskirtinio, kuom pasidžiaugs tik keletas laimingųjų. Tai dovana ir fanams, ir mums patiems. Retai turime progą išleisti kažką konceptualaus. Šįkart viskas simboliška – dvidešimties metų albumo sukaktis – 20 dėžučių, o jų kaina eurais, tokia pati, kaip ir mūsų paskutinio albumo pavadinimas – 99“, – pasakojo grupės didžėjus.

Penktadienį vakare vinilinę plokštelę bus galima įsigyti ir tiesiai iš grupės narių rankų – „Sindikato smogikai“ naujai atgimusio albumo sutiktuves paminės Vilniaus Senamiestyje esančiame bare „Istorijos“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt