Muzika

2021.12.01 12:18

Rūta Loop pristato dainą „Dėl visko kalta žiema”: apie santykius galėčiau kalbėti ir kalbėti

LRT.lt2021.12.01 12:18

Atlikėja Rūta Loop po trumpos pertraukos pristato naują dainą „Dėl visko kalta žiema”.

Tai jau antrasis kūrinys iš visai netrukus pasirodančio atlikėjos minialbumo.

Kaip rašoma pranešime spaudai, visas albumas kalbės ir persipins per įvairias santykių fazes: nuo pirmo susižavėjimo, įsimylėjimo, abejonių iki viską praėjusios ir patikrintos meilės.

Rūta pasakoja, kad šiuo metu studijoje darbo netrūksta: „Šiuo metu intensyviai darbuojamės studijoje. Dainų įrašai, paskutinės detalės, viską kruopščiai ruošiame kartu su bendražygiais prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku.

Šis laikotarpis tikrai įtemptas, tačiau ir nepaprastai jausmingas. Atrodo, santykių tema galėčiau kalbėti ir kalbėti. Įdomu ir tai, kad kaip ir santykiai, taip ir dainos bus gana įvairios ir skirtingos - kiekviena jų būtent ir pritaikyta prie santykių fazės, todėl jaučiu, kad galiu save atskleisti visapusiškai, nesiderindama prie jokio žanro, galinti eksperimentuoti ir ieškoti, ko taip dažnai norisi man, kaip kūrėjai ir atlikėjai”, - pasakoja Rūta Loop.

Atlikėja sako, kad šis antrasis kūrinys iš minialbumo visai priešingas kūriniui „Tavo delnuose“, kurį išleido kiek anksčiau.

„Jeigu kūrinys „Tavo delnuose” kalbėjo ir pasakojo istoriją apie susižavėjimą, pirmąją santykių fazę ir tą jaukią šiltą meilę, tai šis kūrinys „Dėl visko kalta žiema” pasakoja apie tą etapą, kuomet santykiai pereina į kiek niūresnį etapą, kuomet susikalbėti tampa sunku, kuomet pora pradeda kaltinti viską aplink, neatsigręždami į save. Kodėl mes nesusikalbam? Kodėl kaltiname aplinkybes dėl savo klaidų? Ir kaip susigrąžinti tą jausmą, kada viskas būtų paprasta, lengva ir tiesiog jauku?” – dainos temą apibūdina atlikėja.

Rūta tiki, kad norint surasti savo tikrąją meilę neišvengiamai teks susidurti su etapais, kurie nebus tokie malonūs ir jaukūs, tačiau juos perėję tampame stipresni, o meilė patikrinta laiko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt