Muzika

2021.11.30 14:27

„The Roop“ išsklaidė gandus dėl „Eurovizijos“: 2022-aisiais patekti į šį konkursą nemėgins

LRT.lt2021.11.30 14:27

Penktadienį naują dainą „Ohmygodable“ pristačiusi grupė „The Roop“ įsivėlė į keistą žaidimą – internete iš pradžių kūrinio vaizdo klipą patalpino su prierašu apie 2022-ųjų „Eurovizijos“ konkursą.

Kūrinio pasirodymo proga duotuose interviu (tarp jų – portalui LRT.lt) grupės nariai išsisuko nuo aiškaus atsakymo, ar ketina dalyvauti 2022-ųjų „Eurovizijos“ atrankoje, kuri LRT eteryje prasidės sausį.

Dainos trukmė – lygiai trys minutės (tai – „Eurovizijos“ standartas), tad grupės muzikantų mįslingi žodžiai paskatino gandus, jog aštuntąją vietą šįmet konkurse užėmusi trijulė ketina dar sykį išbandyti jėgas atrankoje. Šįkart – su daina „Ohmygodable“.

Žibalo į ugnį įpylė ir tai, kad naujame klipe vėl pasirodo grupės eurovizinės komandos nariai – dainų „On Fire“ ir „Discoteque“ pasirodymuose šokę Marijanas Staniulėnas ir Miglė Praniauskaitė.

Internete pradėjo sklisti gandai, kad „The Roop“ tikrai bandys patekti į kitų metų gegužę Turine vyksiančią „Euroviziją“ ir antrus metus iš eilės ginti Lietuvos garbę. Vis dėlto antradienio popietę, kelias dienas pažaidę su gerbėjų emocijomis, muzikantai internete išsklaidė abejones.

„Jau nuo pat gegužės mėnesio, kuomet įvyko „Eurovizijos“ finalas Roterdame, mes vis sulaukiame prašymų grįžti į atranką ir dalyvauti vėl ir vėl. Mes nesakome „ne“ ir nesudeginame tiltų bei neuždarome durų šiai idėjai. Tačiau tai galbūt įvyks ne šiais metais (turimi omenyje 2022-ieji – Red.).

Mus „Eurovizija“ išmokė labai daug dalykų. Čia turi būti įdomus tarptautiniame kontekste. Dėl to eidami ten turėjome žvelgti plačiau.

Norime keliomis patirtimis pasidalinti ir su naujais dalyviais. Čia ne tik daina yra esmė, bet ir kaip tu ją pateiki – vaizdas turi derėti su kūriniu. Tai gali būti ir paprastas rūbas su surišta netvarkinga kasele, ir daug šokio, ir fejerverkų. Nesuplak visko. Tiesiog pajausk, ką tu nori pasakyti ir laikykis tos krypties. Negalvok, ar tai bus euroviziška. Tokio standarto jau nėra. „Eurovizija“ yra ne tikslas, o nuostabi pradžia. Tad nenuleisk rankų, nesvarbu kaip tau besisektų.

Mes esame labai laimingi, kad Eurovizijos fanai visoje planetoje mus įsileido į savo širdis. Tai yra vieninga ir tik gerų emocijų kupina šeima, kurioje jaučiamės jaukiai“, – feisbuke paskelbė atlikėjai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt