Muzika

2021.11.26 18:00

Daddy Was A Milkman praskleidė repeticijų uždangą: laukia du neeiliniai vakarai muzikos šventovėje

LRT.lt2021.11.26 18:00

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip Daddy Was A Milkman, intensyviai ruošiasi koncertams. Netrukus du iš eilės pasirodymus sostinės Nacionaliniame operos ir baleto teatre surengsiantis atlikėjas neseniai išleido pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“.

Šį įrašą ir geriausias savo dainas Daddy Was A Milkman lapkričio 29-ąją ir 30-ąją pristatys dviejuose koncertuose. Pasiruošimo darbuose paskendęs atlikėjas praskleidė repeticijų užkulisių uždangą ir pasidalino staigmenomis, kuriomis planuoja nustebinti gerbėjus.

„Laukia neeiliniai du vakarai LNOBT šventovėje - operos ir kitų muzikinių teatro žanrų namuose, kur gyvena kultūra ir tvyro išskirtinė aura, kurianti pakilią publikos būseną“, - sako Ignas Pociūnas. „Apie koncertą čia svajojau jau ilgai. Nekantrauju, kada galėsiu susitikti su gerbėjais ir supažindinti juos su naujausiomis dainomis“.

Daddy Was A Milkman neslepia, kad surengti koncertus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre yra ilgai puoselėtos svajonės išsipildymas. Pirmoje koncerto dalyje kartu su grupe gros styginių kvartetas, kuriam kūrinius adaptuoti padėjo muzikantas, kompozitorius ir aranžuočių kūrėjas Jievaras Jasinskis.

Be to, atlikėjas atskleidė dar vieną svarbią detalę. Abu koncertai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bus įrašomi. Kitų metų pavasarį gerbėjai sulauks pirmojo Daddy Was A Milkman koncertinio įrašo, kuris bus išleistas viniline plokštele.

Išsamiai apie naująjį albumą ir jo pristatymo koncertus Daddy Was A Milkman papasakojo LRT.lt transliacijoje, kurios įrašą galite pamatyti čia:

Ramūnas Zilnys kalbina. Daddy Was A Milkman

Prieš penkerius metus debiutavęs Daddy Was A Milkman greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas - anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje arenose.

Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – M.A.M.A. ceremonijoje Daddy Was A Milkman pelnė Metų proveržio ir Metų elektronikos apdovanojimus. 2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam M.A.M.A. apdovanojimų skaičiui. Daddy Was A Milkman pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – Metų atlikėjo, Metų albumo, Metų koncertinio atlikėjo ir Metų popmuzikos atlikėjo. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – M.A.M.A. komisija jį išrinko Metų atlikėju.

Prieš trejus metus Daddy Was A Milkman išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt