Muzika

2021.11.26 12:01

Į Lietuvą atvykstanti Dua Lipa sulaukė didžiulio dėmesio: visi bilietai išgraibstyti per pusvalandį

LRT.lt2021.11.26 12:01

Savaitės pradžioje paskelbus apie pasaulinės populiariosios muzikos superžvaigždės Duos Lipos koncertą Lietuvoje, tarp dainininkės gerbėjų kilo didelis ažiotažas.

Jau dabar žinoma, kad Dua Lipa gastrolių „Future Nostalgia" šou birželio 21-ąją dieną vyks pilnutėlėje „Žalgirio" arenoje Kaune. Penktadienį, vos pradėjus viešą prekybą, visi bilietai į vienintelį britų atlikėjos koncertą Baltijos šalyse buvo išpirkti per pusę valandos.

Koncertinį turą dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje. Iš viso Europoje Dua Lipa surengs 35 pasirodymus, tarp jų ir kitų metų vasarą Lietuvoje vyksiantis šou.

„Labai džiaugiuosi galėdama vėl vykti į gastroles ir pamatyti savo angelus asmeniškai! Kaip nuostabu, kad mes vėl visi šoksime ir švęsime kartu", – savo gerbėjams Lietuvoje sakė Dua Lipa. „Kai kūriau albumo „Future Nostalgia" dainas, įsivaizdavau, kaip jos skambės naktiniuose klubuose, kuriame šoksime su savo draugais. Labai džiaugiuosi, kad mano fantazija pagaliau išsipildys. Nekantraudama laukiu, kada savo dainomis galėsiu pasidalinti su jumis!".

Vienintelį Duos Lipos koncertą Baltijos šalyse, kuris vyks Lietuvoje, pradės kita žinoma muzikos žvaigždė - „Grammy" apdovanojimui nominuota garsi Švedijos dainininkė Tove Lo.

Tai - vienas retų kartų Lietuvos pramogų verslo istorijoje, kai visi bilietai į koncertą didžiausioje šalies arenoje išperkami taip greitai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt