Muzika

2021.11.25 11:12

Vaidas Baumila didelę sėkmę atnešusius metus palydės dviem šventiniais koncertais

LRT.lt2021.11.25 11:12

Vienam garsiausių Lietuvos dainininkų Vaidui Baumilai 2021-ieji metai buvo itin sėkmingi: surengtas ne vienas išskirtinis koncertas, o vasarą pristatyta daina „Kunigunda“ gerino populiarumo rekordus.

Palydėdamas šiuos ypatingus metus, V. Baumila savo klausytojus kviečia susitikti vieninteliuose šios žiemos koncertuose, kuriuose netruks žinomiausių atlikėjo kūrinių, muzikinių premjerų ir įsimintinų staigmenų, rašoma pranešime spaudai.

Pastarieji metai V. Baumilai buvo pažymėti didele sėkme: atlikėjas ne tik įsitraukė į naujus projektus, bet ir sukūrė milžiniško populiarumo sulaukusį vasarišką hitą „Kunigunda“. Metų pabaiga dainininkui yra geriausias laikas padėkoti klausytojams už palaikymą, o pati Naujųjų metų šventė tampa puikia proga susitikti su savo gerbėjais.

„Ši ypatingai sėkminga vasara mane dar labiau suartino su klausytojais, kurių gretos, jaučiu, tikrai išsiplėtė. Tad man bus ypatingai malonu susitikti su ištikimiausiais gerbėjais, kurie prisijungs prie jaukaus Naujųjų metų sutikimo koncerto“, – savo mintimis dalijasi dainininkas.

Paskutinį 2021-ųjų metų vakarą V. Baumila klausytojus kviečia net į du akustinius gyvo garso koncertus „Pirklių klube“, Vilniuje. Šventinėje programoje netruks geros nuotaikos, sentimentalių šventinių melodijų, į šokio sūkurį įtraukiančių autorinių hitų ir muzikinių staigmenų. Dainininkas prasitaria, kad po antrojo koncerto, laikrodžiams mušant vidurnaktį, renginio svečių laukia įspūdingas reginys.

„Naujametinėje programoje paskutinį kartą šiais metais itin garsiai nuskambės populiariausias vasaros hitas „Kunigunda“ ir kitos publikos jau pamėgtos dainos. Šventinę atmosferą taip pat kurs jaukiais akordais skambėsiančios kalėdinės melodijos. Koncertuose publikos laukia ir išskirtinė galimybė išgirsti bei įvertinti muzikines premjeras, dar niekur negirdėtus kūrinius. O vidurnaktį visi kilsime į „Pirklių klubo“ terasą, kurioje virš sostinės stogų stebėsime žaižaruojančius fejerverkus“, – apie savo naujametę programą pasakoja V. Baumila.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt