Muzika

2021.10.27 16:31

Išgirskite: lietuvių Justin Cholewski ir Rūtos Loop daina „Saulele“ suskambo Prancūzijoje

LRT.lt2021.10.27 16:31

Prancūzijos įrašų leidyklos „Family Piknik Records“ kataloge atsirado naujas dviejų lietuvių kūrinys „Saulele“. 

Tai – bendras elektroninės muzikos prodiuserio Justin Cholewski ir vokalistės Rūtos Loop darbas. Kartu su originalu savo kūrinio versijas šiam darbui pasiūlė prancūzas Michelis Saurinas, žinomas Essence of Time slapyvardžiu, bei Sankt Peterburgo pogrindžio atstovas Express Cadillac.

Lietuvių folkloro motyvais pagardintą gilaus skambesio kompoziciją jau galima išgirsti visose didžiosiose muzikos klausymosi platformose bei parduotuvėse:

Po Justin Cholewski slapyvardžiu pasislėpusiam Justinui Chachlauskui pastarieji metai buvo ypatingai sėkmingi. Vos pasirodžius kūriniui „Saulele“ dėl interviu su prodiuseriu susisiekė įtakingas Australijos muzikos, meno bei kultūros žurnalas „The Partae“.

Prieš kelias savaites jo vardas buvo įtrauktas į techno muzikos madas diktuojančios įrašų leidyklos „Drumcode“ atlikėjų sąrašą. Kartu su legendiniais japonų būgnininkais „Kodo“ bei Detroito techno žanro krikštatėviu Kevinu Saundersonu įrašytas kūrinys „Before The Storm“ -ir tai tik maža dalis visų darbų, įvykdytų šiais metais.

„Geriausiai jaučiuosi, kai vienas darbas seka kitą. Suvokiu savo kūrybiškumą kaip raumenį – jį reikia pastoviai treniruoti“, – atvirauja Justinas.

Šiuo metu atlikėja Rūta Loop įrašinėja naują albumą. Jis nebus panašus į tai, kaip skamba kartu su Justin Cholewski įrašytas singlas, tačiau pripažįsta, kad domėjimasis įvairiais žanrais ir tokie projektai padeda tobulėti ir atrasti geriausias jos pačios puses.

„Su Justinu susipažinome visai kitomis aplinkybėmis, dėl visai kitų darbų, tačiau pradėję bendrauti ir rodyti savo kūrybą supratome, kad galime kažką kartu nuveikti.

Man liaudies muzika visada buvo artima, o tokio pobūdžio elektroninė muzika patraukė vėliau. Kodėl to nesujungus į vieną? Taigi džiaugiuosi, kad su Justinu, kaip ir nieko baisiai nesiekdami, darome tai, kas mums patinka“, – sako Rūta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt