Muzika

2021.10.27 16:23

Christina Aguilera grįžta su karštais ritmais ir ispaniška daina: naują kūrinį skiria moterims

LRT.lt2021.10.27 16:23

JAV popmuzikos žvaigždė Christina Aguilera sugrįžta - pristato savo naują dainą „Pa Mis Muchachas“, kurią atlieka ispanų kalba. 

Šią savo naujieną dainininkė skiria moterims. „Mano merginoms“ – taip išvertus iš ispanų kalbos skamba dainos pavadinimas.

Naujoje Christinos dainoje skamba gerai žinomi Lotynų Amerikos muzikos ritmai, tokie kaip salsa, son cubano ir guaracha. O svarbiausia „Pa Mis Muchachas“ žinutė – moterų įgalinimas. Šia savo naujiena Christina Aguilera švenčia moters kūną, jos drąsą ir pasirinkimo laisvę.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, dainos vaizdo klipe atlikėja pasirodo su keliais itin gundančiais įvaizdžiais ir raudonais plaukais. Kartu su Christina jos naują dainą atlieka ir dar trys galingi balsai: Nicki Nicole (Argentina), Becky G (JAV) ir Nathy Peluso (Argentina). Visos jos savo kraštuose ir svetur yra pripažintos kaip sektini moteriškumo pavyzdžiai.

Jau kurį laiką populiaru anglakalbiams dainininkams uždainuoti ispaniškai arba bent jau įrašyti bendrą kūrinį su ispanakalbiu atlikėju. Tačiau Christinos atveju yra kiek kitaip. Ne visi žino, kad pati Aguilera turi gilias ispaniškas šaknis.

„Nėra nieko panašaus į šio krašto meilę. Geriausiai man tai primena kalba. Girdint ispanų kalbą mane užplūsta nostalgija. Iškart prisimenu savo vaikystę“, – pasakoja Ch. Aguilera ir kartu su savo nauja daina „Pa Mis Muchachas“ garsiai švenčia savo ispaniškąją kilmę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt