Muzika

2021.10.25 10:07

Į Lietuvą atvyksta „Eurovizijos“ žiūrovus sužavėjusi prancūzė Barbara Pravi

LRT.lt2021.10.25 10:07

Europos širdis suvirpinusi lyriškoji atlikėja Barbara Pravi atvyksta į Lietuvą. Šių metų didžiausiame Europos dainų konkurse „Eurovizija“ iškovojusi antrąją vietą ir nusileidusi tik nugalėtojų grupei „Maneskin“, prancūzė Lietuvoje surengs du pasirodymus. 

Žinoma atlikėja vasario 5 d. koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje, o vasario 6 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

Paryžiuje gimusi ir gyvenanti žinoma atlikėja, muzikos kūrėja ir aktorė po sėkmingo pasirodymo „Eurovizijos“ dainų konkurse tapo žinoma ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje.

Savo tikrumu, balso subtilumu ir lyriškumu pavergusi žiūrovų širdis, įtemptame koncertų grafike prancūzė surado vietos Lietuvai ir sutiko surengti du išskirtinius koncertus.

Menininkų ir muzikantų šeimoje gimusi Barbara yra išleidusi tris minialbumus: „Barbara Pravi“ (2018 m.), „Reviens pour l’hiver“ (2020 m.) ir „Les prières“ (2021 m.), o visai neseniai išleido ir naują pilnos trukmės albumą „On n’enferme pas les oiseaux“. Dainininkė neslepia, kad po „Eurovizijos“ labai norėjo pristatyti naujus kūrinius ir nepaskęsti tik koncertinėje veikloje.

Naujausiame Barbaros albume „On n’enferme pas les oiseaux“ užkoduota paukščių simbolika - kaip laisvės simbolis. Naujo pozityvaus albumo dainas melomanai išgirs ir Lietuvoje.

Prancūzę Europoje išgarsino ir daugybės gerbėjų liaupsių Lietuvoje sulaukęs kūrinys „Voilà“, kuris interneto pasiklausymo platformose pasiekė rekordinius perklausų skaičius.

Pačiai B. Pravi artimas kūrinys pasakoja apie atlikėją, ilgai buvusią šešėlyje, tačiau norinčią užkariauti sceną ir pasidalinti savo dainomis su pasauliu. Kūrėja įkvėpimo sėmėsi iš šansono žanro ir tokių atlikėjų kaip Jacques'as Brelis ir Edith Piaf.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt