Muzika

2021.10.20 12:57

Netikėtas amplua: Lietuvos žvaigždžių vadybininkai Tyla, Lučiūnas ir Čekuolis stos prie didžėjaus pulto

LRT.lt2021.10.20 12:57

„Jie išgarsino geriausiai dainuojančius bei šokančius, pardavė visus jų įrašus, suorganizavo didžiausius įmanomus koncertus, uždirbo milijonus ir nebeturi ką veikti. Todėl savo ir Jūsų malonumui stoja už didžėjaus pulto“, - tokia intriguojančia pastraipa aprašoma nauja renginių serija „Vadyba groja“.

Šį penktadienį Vilniaus stoties rajone, prie pat bėgių įsikūrusiuose festivalių namuose „Line Up“ prie didžėjaus pulto stovės ne kylantys ar jau pripažinti muzikos atlikėjai, o vieni žinomiausių Lietuvos muzikos vadybininkų bei prodiuserių.

„Line Up“ muzikos klube savo mylimiausiomis muzikos selekcijomis dalinsis tokių atlikėjų bei grupių, kaip Jazzu, Vidas Bareikis, „The Roop“ vadybininkas Lauras Lučiūnas, grupės „G & G Sindikatas“, FC Baseball, „Happyendless“ vadybininkas Justas Čekuolis bei M.A.M.A. muzikos apdovanojimų organizatorius Martynas Tyla.

„Festivalinių namų „Line Up“ idėją vystėm prieš kelis metus, o tuomet startavome ir nutiko tai, kas nutiko – pandemija. Bet pagaliau vėl grįžtame prie skirtingų muzikinių renginių idėjų vystymo. Būtent čia praėjusį rudenį didžėjais kvietėme pabūti ir savo mylima muzika su lankytojais pasidalinti įvairios stilistikos muzikos atlikėjus ar muzikos apžvalgininkus. Šį penktadienį startuojame su nauja renginių serija, kurioje kviesime prie didžėjaus pulto išdrįsti atsistoti pačius muzikos vadybininkus“,- apie naują renginių seriją pasakoja festivalių „Bliuzo naktys“, „Galapagai“ prodiuseris, „Line Up“ šeimininkas Algirdas Barniškis – Blėka. 2

„Grosiu eklektišką muzikos selekciją, kuri apims įvairiausius muzikos žanrus. Galima bus tikėtis elektronikos, roko ir repo muzikos garsų“, - apie penktadienio vakarėlį pasakoja Justas Čekuolis.

Martynas Tyla yra nusiteikęs atsižvelgti į atėjusios publikos skonį ir tikina, kad jei reikės, bus visiškai ramios muzikos, o jei publika bus nusiteikusi griausmingai, jo muzikos selekcijoje bus ir techno garsų.

Lauras Lučiūnas tuo tarpu nusiteikęs paslaptingai ir kol kas nežada atskleisti, ką paruošė penktadienio vakarui.

„Renginys nemokamas. Juk jie ir taip milijonieriai“, - toliau juokaujama renginio aprašyme.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt