Muzika

2021.10.18 13:03

TV projektų dalyvė Gabriela Ždanovičiūtė pristato naują dainą: ji – apie pasitikėjimą ir palaikymą

LRT.lt2021.10.18 13:03

Atlikėja Gabriela Ždanovičiūtė pastaruoju metu lyg ant sparnų: dalyvauja populiariame muzikiniame TV šou ir pristato autorinę dainą „Believe In Yourself“, kuri jos karjeroje – jau septinta.

Prie visų dienos šviesą išvydusių dainų kūrybos prisidėjo pati Gabriela. Tačiau jausmas, kad mergina gali kurti, neatėjo savaime.

„Kiek save pamenu, visuomet maniau, kad kurti nemoku, bet prieš kelerius metus pamaniau: jeigu nepabandysiu, taip ir nesužinosiu, ar sugebu rašyti dainas. O viskas buvo labai paprasta: ilsėjausi prie ežero, kompozitorius atsiuntė melodiją, o aš išsyk sukūriau žodžius“, - prisimena Gabriela.

Dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pirmakursė nepaprastai įsijautusi ne tik į pačius mokslus, bet ir dainų kūrimą. O įkvėpimas ją aplanko pačiose netikėčiausiose vietose.

„Būna, mintys gimsta parke, prekybos centre, gulint ir skaitant knygas, važiuojant dviračiu: tada reikia greitai minti, kad spėtum grįžti namo ir kuo greičiau užsirašyti“, - šypsosi atlikėja.

Naujausia Gabrielos daina gimė anglų kalba. „Tai jau trečioji mano daina, skambanti angliškai. Šią kalbą, kurią supranta didžioji dalis planetos žmonių, pasirinkau todėl, kad ji pasiektų kuo didesnę auditoriją. O daina išties aktuali bet kuriam žmogui, kad ir kurioje pasaulio dalyje jis gyventų, dėl vienos priežasties: ji siunčia užkoduotą teigiamą žinutę.

Pirmiausia, reikia visuomet būti savimi, o antra – ji apie vienas kito palaikymą bet kokioje situacijoje: tuomet nesijausime vieniši, o tai šiais laikais labai svarbu. Geras žodis, padrąsinimas – kartais tik tiek reikia, kad galėtumei eiti į priekį.

Kai man būna sunku, didžiausia mano palaikymo komanda – tai mano artimieji ir mano vokalo mokytoja Nijolė Maceikaitė. Be artimųjų palaikymo, be mokytojos profesionalių patarimų – nebūčiau tokia, kokia esu dabar. Ir, žinoma, nekurčiau tokių dainų, kaip naujausias mano kūrinys“, - įsitikinusi Gabriela.

Beje, už jos šiuolaikinį skambesį ir vokalo įrašus dainininkė dėkoja muzikos prodiuseriui Artiomui Penkevičiui. „Jis išpildė visus mano muzikinius norus“, - šypsosi atlikėja ir kviečia pasiklausyti bei įvertinti dainą „Believe In Yourself“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt