Muzika

2021.10.13 11:51

Išgirskite: „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Kotryna Juodzevičiūtė grįžta su naujo skambesio daina

LRT.lt2021.10.13 11:51

Ne kartą Lietuvos „Eurovizijos” atrankose žibėjusi dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė grįžta su nauju įvaizdžiu ir pristato naują kūrinį „Where At?“.

„Tai pirma mano daina, kurią galiu vadinti savo vaiku, kadangi tiek muzikinės melodijos, tiek dainos žodžiai yra mano kūryba.

Nors ir esu savarankiškai dirbanti atlikėja ir jokiai prodiuserių kompanijai šiuo metu nepriklausau, yra labai gera turėti savo komandą, kuri tave supranta iš pusės žodžio ir padeda įgyvendinti tavo vizijas.

Man pasisekė, nes mano komanda - tai mano draugai, įrašyti kūrinį man padėjo Saulius Šemiotas - Meandi, su kuriuo prieš kelis mėnesius išleidom bendrą dainą, miksą ir garso korekcijas dainai darė mano senas pažįstamas Jonas Gliaudelis, o štai stilių muzikiniam vizualui parinko Gabrielius Vagelis”, - pasakoja K. Juodzevičiūtė.

Pasak atlikėjos, svarbiausia būti savimi ir nesivaikyti madų, nes kiekviena daina gali rasti savo klausytojus, o kiekvienas tembras bei asmenybė - savo gerbėjus.

„Manau, šio žanro kūrinių Lietuvoje labai trūksta, tad mane labai džiugina, kad vis daugėja atlikėjų, kurie nepabijo prisijaukinti Vakarų muzikos kultūros melodijų ir išdrįsta konkuruoti su tais, kurių aplinkoje ši muzika - įprasta.

„Where At?” yra daina, gimusi iš mano vidinių pokalbių su savimi. Tad nusprendžiau dainos tekstą palikti kiek abstraktų, jog kiekvienas galėtų prisitaikyti jį sau ir beklausydamas susikurti savo istoriją. Taip pat ir filmuodami dainos vizualinį pateikimą kartu su idėją įgyvendinti padėjusiu Dominyku Levanu ne vieną valandą praleidom tiesiog mąstydami, kaip padaryti stilingai, bet paprastai, abstrakčiai, o tuo pačiu ir suprantamai”, - apie naują kūrinį pasakoja Kotryna.

Šiuo metu Kotryna didžiąją laiko dalį praleidžia rašydama dainas ir tikina, kad netrukus galėsime išgirsti dar ne vieną iš jų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt