Muzika

2021.10.01 12:19

„Coldplay“ ir BTS pristatė įspūdingą vaizdo klipą: kviečia nusikelti į kosmosą

LRT.lt2021.10.01 12:19

Viena populiariausių britų muzikos grupių „Coldplay“ pristatė naujausio kūrinio „My Universe“, kurį įrašė su korėjiečiais BTS, vaizdo klipą. 

Kūrinį prodiusavo vienas geriausių pasaulio muzikos prodiuserių, švedas Maxas Martinas.

Į kitą planetą nukelsiantį vaizdo klipą režisavo dar viena žvaigždė – muzikos klipų legenda Dave‘as Meyersas. Jis yra dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Jennifer Lopez, Celine Dion, Rita Ora, „Slipknot“. Režisierius taip pat sukūrė klipus naujausioms Edo Sheerano dainoms. Dave‘as dirbo ir su ankstesniu „Coldplay“ hitu „Higher Power“.

„My Universe“ klipo veiksmas vyksta tolimosios Sferų planetos galaktikoje, kur muzika yra užmiršta, bet BTS, „Coldplay“ ir ateivių supergrupė „Supernova 7“ susivienija tam, kad nutrauktų šį draudimą ir išlaisvintų planetos gyventojus.

Singlas „My Universe“ yra iš spalio 15-ąją pasirodysiančio „Coldplay“ albumo „Music Of The Spheres“. Vos tik pasirodęs „My Universe“ perklausytas daugiau kaip 100 milijonų kartų ir jau spėjo tapti perkamiausiu kūriniu bei užkariauti pasaulio muzikos topus.

Kartu su vaizdo klipu „Coldplay“ pristatė dainos „My Universe“ akustinę versiją ir „Supernova 7“ miksą, kurį sukūrė grupės bosistas Guy Berrymanas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt