Muzika

2021.09.24 12:38

„Man–go“ surengs dėl pandemijos atidėtus koncertus: buvusi narė dėl jų grįš iš Londono

LRT.lt2021.09.24 12:38

Grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20–metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma mergautine Perminaitės pavarde. 

Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos dvidešimtmetį, grupė „Man–go“ turėjo surengti įspūdingus koncertus Alytaus kultūros centre ir Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Deja, tuomet pavyko surengti tik keletą pasirodymų, iš kurių vienas įspūdingiausių – grupės gimtajame mieste, Klaipėdoje. Čia į „Švyturio“ areną susirinko per 7 tūkstančius grupės gerbėjų.

Šiandien atlikėjos praneša – pagaliau įvyks planuoti koncertai „Vėl kartu!“, kuriuose gerbėjai išvys ir specialiai iš Londono parvyksiančią buvusią grupės narę Viktoriją.

„Labai laukiame, kad pagaliau galėsime susitikti su gerbėjais Alytuje ir Vilniuje. Šiems koncertams labai ruošiamės, taip pat labai esame dėkingos gerbėjams, kurie išsaugojo bilietus ir labai lauksime tų, kurie dabar nuspręs atvykti ir kartu atšvęsti grupės sukaktį. Tiesa, tikriausiai retai taip nutinka, kad dvidešimtmetį tenka minėti praėjus beveik trejiems metams, bet tai padiktavo situacija pasaulyje“, – juokaudama pasakoja ilgametė grupės narė Rima.

Spalio 7 d. Alytaus kultūros centre bei spalio 8 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ įvyksiantys garsiausios Lietuvoje merginų grupės sukakties koncertai - ne vieninteliai pastarojo meto renginiai. Jau spalio 9 d. įvyks ir šiuo metu daug koncertuojančios sudėties išskirtinis koncertas Kaune, renginių erdvėje „Oazė“, čia merginos pristatys pastarųjų metų hitus, legendines grupės dainas bei naujai paruoštas vaizdo projekcijas.

„Labai džiaugiamės, kad gerbėjams turime ką pristatyti. Kaune atliksime pastaruoju metu daug dėmesio sulaukusius kūrinius „Sugrįžk prašau“, „Reikėjo tiek nedaug“, „Tikėti meile“. Nekantraujame pristatyti ir vaizdo projekcijas, kurias specialiai sukūrėme šiai programai“, – pasakoja džiaugsmo neslepianti „Man–go“ narė Gabija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt