Muzika

2021.09.21 16:18

Michaelas Bublé išleis jubiliejinę savo populiariojo kalėdinio albumo versiją

LRT.lt2021.09.21 16:18

Šiais metais kanadiečių dainininko Michaelo Bublé albumas „Christmas“ švenčia dešimties metų jubiliejų. Sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie šį albumą, tad nenuostabu, kad jis tituluojamas populiariausiu XXI amžiaus kalėdiniu albumu.

Leidykla „Warner Records“/ „Reprise Records“ šį rudenį išleis atnaujintą albumo versiją, kurioje bus galima rasti ne tik legendinius kūrinius, bet ir du naujutėlaičius būsimus žiemos hitus – visa tai nuguls į išskirtinę dėžutę, kurioje atlikėjo gerbėjų lauks daugybė kalėdinių siurprizų.

Šis išskirtinis leidinys pirmiausia pasirodys Šiaurės Amerikoje – jau nuo lapkričio 12-osios Bublé albumą galės įsigyti amerikiečiai ir kanadiečiai, o lapkričio 19-ąją albumas pasirodys visame pasaulyje, rašoma pranešime spaudai.

Naują albumo leidimą sudarys septyni specialiai atlikėjo atrinkti kūriniai bei mėgstamiausios atostogų dainos „Let It Snow!“ nauja versija, įrašyta „Abbey Road“ studijoje Londone su BBC bigbendu. Naujame albume ir tokios dainos kaip „The More You Give (The More You’ll Have)“ ir „Winter Wonderland” – duetas su Rodu Stewartu.

M. Bublé albumo „Christmas“ iš viso per pastarąjį dešimtmetį parduota daugiau kaip 16 mln. kopijų, albumas internete perklausytas net 4 mlrd. kartų (tai lygu 60 mln. albumų). „Christmas“ jau eilę metų yra klausomiausias muzikinis albumas kalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje, o pasaulyje visada patenka į populiariausių albumų penketuką.

„Christmas“ tapo neatsiejama kalėdine tradicija visame pasaulyje – albumo dainos nesustodamos skamba namuose, restoranuose, parduotuvėse. Atlikėjo balsas tapo šventinio sezono pranašu.

M. Bublé yra daugkartinis „Grammy“ ir „Juno“ apdovanojimų laimėtojas, daugybės hitų autorius, surengęs 8 pasaulinius koncertų turus. Šiuo metu Michaelas gastroliuoja JAV ir Meksikoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt