Muzika

2021.09.20 10:58

Publikos numylėtinė sugrįžta: JAV dainininkė LP pirmąsyk koncertuos Kaune

LRT.lt2021.09.20 10:58

JAV dainininkės LP gerbėjai Lietuvoje pirmadienio rytą sulaukė džiugios žinios.

Populiari, Lietuvoje jau tris sykius viešėjusi dainininkė Laura Pergolizzi (tikrasis atlikėjos vardas) kitų metų vasario 20 dieną surengs koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Tai bus pirmoji atlikėjos viešnagė Kaune - iki šiol ji tris sykius koncertavo Vilniuje.

LP šį sykį į Lietuvą grįžta su savo naujausiu albumu „Churches“, kuris pasirodys spalio pradžioje.

Tai šeštasis dainų kūrėjos studijinis darbas, kurio kelios dainos jau išvydo pasaulio šviesą – tai „Goodbye“, „The One That You Love”, „How Low Can You Go” ir „One Last Time”. Koncertas Kaune yra įtrauktas į pasaulinį LP koncertinį turą, kurio metu ji surengs daugiau kaip 60 koncertų skirtingose pasaulio šalyse.

Lietuvoje Laura Pergolizzi turi savo ištikimų gerbėjų būrį, kuris su kiekvienu kartu vis auga – visi prieš tai buvę dainininkės koncertai buvo anšlaginiai.

Pati Laura savo naujausio albumo kūrybos procesą apibūdina taip: „Tai buvo nuostabi patirtis. Kaip įsimylėjimas“. Ir tęsia: „Šis albumas man atrodo panašus į draugą. Draugą, kuris lydėjo mane vienu sunkiausių laikotarpiu žmonijos istorijoje ir labai sudėtingu metu mano asmeninėje istorijoje“.

Trapios ir jausmingos Lauros Pergolizzi žvaigždė ryškiai sužibo 2016 metais, išleidus albumą „Lost On You“. To paties pavadinimo titulinė albumo daina tuomet tapo platinine Lenkijoje, Rusijoje, Graikijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

LP vaizdo klipų bendrų peržiūrų skaičius kasmet perkopia 300 mln., dainininkę cituoja leidiniai „Billboard”, „Paper”, „Out Magazine”, „V Magazine”, „Interview”, britų „Vogue” ir kiti.

Talentinga atlikėja aktyviai bendradarbiauja ir kuria dainas tokiems atlikėjams kaip Cher, Rihanna, „Backstreet Boys“, Celine Dion, Leona Lewis, Rita Ora, Christina Aguilera, Mylene Farmer ir daugeliui kitų.

Per savo kol kas neilgą karjerą Laura Pergolizzi yra išleidusi penkis studijinius albumus (šeštasis „Churches“ pasirodys spalio 8 d.) ir 15 singlų, tarp kurių yra puikiai žinomi kūriniai „Muddy Waters“, „Strange“, „When We‘re High“, „Other People“, „Tightrope“, „Recovery“, „Girls Go Wild“ ir, be abejo, „Lost On You“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt