Muzika

2021.09.18 14:05

Alicia Keys pristatė dainą su reperiu Swae Lee: įspūdinga premjera – MTV ceremonijoje

LRT.lt2021.09.18 14:05

Alicia Keys kartu su naujosios kartos reperiu Swae Lee išleido bendrą kūrinį „Lala“. 

Savaitės pradžioje dainininkė jį atliko gyvai MTV vaizdo klipų apdovanojimuose Niujorke, Brukline. Duetas sceną nuklojo įspūdingais Niujorko vaizdais, atiduodamas duoklę šio miesto stiprybei.

Sekmadienį A. Keys ant MTV apdovanojimų scenos kilo po net devynerių metų pertraukos. 2012 m. šiuose apdovanojimuose ji gyvai atliko savo superhitą „Girl On Fire“. Iš viso A. Keys yra gavusi 4 MTV vaizdo klipų apdovanojimus. Pirmasis – už debiutinį singlą „Fallin‘“ 2001 m.

A. Keys ir Swae Lee pasirodymas MTV apdovanojimų ceremonijoje:

Šiemet sukanka dvidešimt metų nuo A. Keys karjeros pradžios. Tai yra dar viena proga paminėti ant didžiosios scenos.

Alicia savo karjerą pradėjo labai jauna. „Pačioje jos pradžioje buvau visiškai savimi. Nors dar nieko nežinojau apie šį beprotišką pasaulį ir jo taisykles, labai savimi pasitikėjau“, – savo startą popmuzikos pasaulyje mena dainininkė.

Ji niekada nebandė įtikti tuo metu galiojusiems pramogų pasaulio standartams. „Turėjau savo pianiną. Savo dainas. Savo kasytes“, – pasakoja Alicia ir prisimena, kaip vengė jai siūlomų gėlėtų suknelių ir lipinamo gražuolės įvaizdžio. Ar tai pasiteisino?

Nuo pat debiutinio albumo „Songs in A Minor“ 2001 m. pasirodymo Alicia Keys jau pardavė daugiau nei 65 mln. savo įrašų kopijų, laimėjo 15 „Grammy“ statulėlių ir yra viena sėkmingiausių XXI amžiaus dainininkių bei muzikos kūrėjų.

Pernai ji pristatė savo septintąjį albumą „Alicia“, kuris nuo pradžių iki pabaigos trykšta šiluma ir atsargiu optimizmu. Muzikos kritikai šį darbą vadina „muzikine terapija“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt