Muzika

2021.09.18 13:58

Naują albumą išleidęs Enrique Iglesias užminė mįslę: ar tai – jo karjeros pabaiga?

LRT.lt2021.09.18 13:58

Po kone septynerių metų pertraukos šiuolaikinės Lotynų muzikos karaliumi tituluojamas Enrique Iglesias pristatė naują albumą „Final vol. 1“. 

Gerbėjai sunerimo, ar šis darbas galėtų žymėti jo karjeros pabaigą. Iš viso šis, jau vienuoliktasis E. Iglesio albumas turi 11 dainų.

Nuo tada, kai 2014 metais pasirodė Enrique albumas „Sex and Love“, ispanų dainininkas kartu su kitais ispanakalbiais muzikantais išleido ne vieną hitą. Pavyzdžiui, „Duele El Corazon“ ir „Subeme La Radio“.

Šią vasarą pasirodė singlas „Me Pasé“, kurį jis įrašė su reggaetono muzikos žvaigžde Farruko. O šiandien kartu su naujuoju albumu buvo pristatytas ir dar vienas kūrinys „Pendejo“.

Šis Enrique singlas ėmė kelti šurmulį dar praeitą savaitę, kai Los Andželo, Niujorko ir Majamio gatvėse pasirodė reklaminiai stendai, kuriuose dainininkas yra vadinamas „pendejo“ (kvailiu – liet. k.). Tai gerbėjams užminė mįslę – kodėl?

Pasirodo, naujoji Iglesio daina yra himnas meilei, kuri yra tokia geidulinga, skaudinanti ir galinga, kad paverčia žmogų tikru kvailiu. Intymiame ir jausmingame „Pendejo“ vaizdo klipe įsimylėjėlius vaidina pats dainininkas ir gražuolė meksikiečių aktorė Renata Notni.

Net 47-ių prestižinių „Billboard“ Lotynų muzikos apdovanojimų laimėtojas, taip pat daugkartinis „Grammy“ laureatas E. Iglesias naujausią savo albumą pavadino „Final vol. 1“ ir taip užminė dar vieną mislę – ar šis albumas išties gali būti paskutinis dainininko karjeroje?

Pats muzikantas šios temos neplėtoja ir savo nauja muzika ragina švęsti bei branginti kiekvieną dieną, rašoma pranešime spaudai.

Šis ruduo žymiajam ispanui nusimato intensyvus ir kupinas įvykių. Be naujojo albumo pristatymo planų, muzikantas leisis į ilgai lauktą muzikinį turą su kita Lotynų muzikos žvaigžde – Ricky Martinu. Tai bus pirmasis Enrique turas po ketverių metų pertraukos. Bilietai į šį ypatingą koncertų ciklą buvo išgraibstyti vos pasirodę prekyboje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt