Muzika

2021.09.17 10:36

„Freaks On Floor“ būgnininkas tęsia solinę karjerą: HEAVS slapyvardžiu pristato lietuvišką dainą

LRT.lt2021.09.17 10:36

Vienos ryškiausių šalies roko grupių „Freaks On Floor“ būgnininkas Rokas Beliukevičius jau kurį laiką plėtoja solinę karjerą ir pristato projektą HEAVS. Šiandien atlikėjas ne tik pristato jau antrąjį lietuvišką kūrinį „Tyla“, bet ir užsimena apie artėjančius planus.

Pasak paties kūrėjo, HEAVS – tai psichodelinė popmuzika, kuriai nėra svetimas vintažinis skambesys, sintezatoriai bei netikėti muzikiniai sprendimai.

Vasarą pristatęs pirmąjį lietuvišką singlą „Vandenyje“, šiandien atlikėjas ryžtingai žengia pilno metro albumo link ir šiandien pristato antrąjį lietuvišką singlą „Tyla“.

„Solinę karjerą paskatino užsitęsusi „Freaks On Floor“ kūrybinė pertrauka. Muziką kūriau jau seniai ir pertrauka pasirodė puikus laikas realizuoti savo idėjas, jas įrašyti ir šią muzikinę kelionę pavadinti HEAVS.

HEAVS – mišinys dviejų gražių žodžių Heavy ir Heaven, kurie man puikiai rezonuoja su nuotaika ir kuriamos muzikos spalvomis“, – atvirauja Rokas.

Naujausią kūrinį „Tyla“ atlikėjas vadina ode praėjusiai vasarai. Lengvas 80 – ųjų pop įkvėptas kūrinys, kuriame savo identitetą HEAVS piešia kiek melancholiška melodine linija bei skambiais dainos žodžiais.

„Tyla skamba tyliai“, – teigia atlikėjas ir vadina šį kūrinį, rodos, akimirksniu praskriejusios vasaros skambesiu.

Atlikėjas pasakoja ir apie netolimos ateities planus, tarp kurių ir debiutinis albumas bei dar ne viena muzikinė premjera.

„Artimiausi tikslai - naujas lietuviškas albumas, šiuo metu vis dar kūrybiniame procese, bet pastarieji du singlai „Vandenyje“ ir „Tyla“ leido aiškiau išsigryninti, koks yra HEAVS skambesys, tikiuosi greitai pasidalinti daugiau muzikos“, – pasakoja dainininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt