Muzika

2021.09.03 15:34

Pamatykite: Alen Chicco ir Ziggy Sound pristato teatre nufilmuotą intriguojantį vaizdo klipą

LRT.lt2021.09.03 15:34

Bendrai dainai „Wanna Know“ jėgas suvienijo ryškusis Lietuvos popmuzikos atlikėjas Alen Chicco ir debiutuojantis poproko atstovas Ziggy Sound. 

Šis duetas vasarą pristatė kūrinį „Wanna Know“, o šiandien sugrįžta su šios dainos muzikiniu vaizdo klipu.

„Visa mano muzika ir pasirodymai remiasi vizualia menine išraiškos forma. Šią dainą taip pat įsivaizdavau labai vizualiai. Norėjosi sukurti klipą, kuris perteiktų paslaptį, kuri yra užkoduota šioje dainoje. O gal kaip tik, kad žiūrovą dar labiau suklaidintų. Labai mėgstu mistiką, teatrą, filmus. Mėgstu kūrinius, kurie nekalba apie save tiesiogiai, o palieka erdvės žiūrovo interpretacijai“, – teigia atlikėjas Alen Chicco.

Ziggy Sound – naujiena Lietuvos popmuzikos pasaulyje. Atlikėjas sceninę karjerą pradėjo su pop roko grupe „Joel Band“, patirties sėmėsi ir Los Andžele, dirbdamas su garsia vadybine kompanija „Chamber‘s Group“.

„Visada žavėjausi Alen Chicco muzika. Džiaugiuosi, kad mano debiutas yra susijęs su jo kūryba. Aš ir Alen Chicco esame skirtingi kaip diena ir naktis artistai, tačiau susitikus greitai pavyko rasti bendrą kalbą, labai organiškai gimė kūrinio „Wanna Know“ akordai, žodžiai ir klipas.

Kūrinys man itin svarbus ne tik todėl, kad tai – debiutas, tačiau kartu norisi juo parodyti, kad man svarbu būti atviram ir kalbėti ne visada lengvomis temomis. Todėl džiaugiuosi, kad Alen Chicco vadovaujasi panašiais principais ir kartu nori kurti jautrią kūrybą“, – teigia atlikėjas Ziggy Sound.

„Wanna Know“ klipą atlikėjų duetas nufilmavo Vilniaus Mažajame Teatre.

„Wanna Know“ yra ypatingai jautrus kūrinys, kuriam norėjome surasti neperdėtą, neužgožtą rekvizitais ir efektais vaizdą ir vietą. Žaviuosi teatrais – tiek kino, tiek miuziklo, tiek dramos. Dažniausiai į juos vaikštau vienas.

Tai erdvė, kurioje susirenka daugybė labai skirtingų žmonių, bet jie visi turi vienintelį tikslą – pasinerti į iliuziją, pabėgti nuo savo kasdienybės ir būti šioje akimirkoje. Daugelis galbūt to nepagalvoja, bet tai yra vieta, kurioje nesvarbu koks tu galbūt vienišas, bet tuo metu, spektaklio, filmo ir panašiai, tu esi bendrystėje. Ši kelių valandų bendruomenė gyvena vienu ritmu, išgyvena tą pačią dramą ir niekam nesvarbu kokie yra šalia sėdinčių žmonių skirtumai. Ši idėja labai rezonavo su dainos žinute, todėl visas veiksmas klipe ir vyksta teatro salėje. Tai dviejų skirtingų pasaulių susidūrimas ir bendrystės suradimas“, – apie klipo prasmę kalba atlikėjas Alen Chicco.

Klipą „Wanna Know“ atlikėjai kūrė ir filmavo kartu su vaizdo režisiere Paulina Stasiūnaite. Taip pat klipe matomi ryškūs ir intriguojantys įvaizdžiai, kuriuos sukūrė Alen Chicco kartu su vizažistu ir stilistu Sidu Martinavičiumi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt