Muzika

2021.09.01 16:15

Atlikėja Godo Yorke pristato naują dainą: ji – apie naivią ir klampią meilę

LRT.lt2021.09.01 16:15

Prieš mėnesį pristačiusi antrąjį debiutinio albumo „In Silence, In Sirens“ singlą ir jo vaizdo klipą, dainininkė Godo Yorke (Goda Sasnauskaitė) šiandien išleidžia naują dainą „Find Yourself in Love“.

Ši daina – prodiuserio, buvusio grupės „Golden Parazyth“ nario Aurimo Vilkišiaus ištobulinta baladė.

Dainą Goda parašė po išsiskyrimo, bet ją nusprendė iškart padėti į šalį. Ji manė, jog ji pernelyg naivi ir saldi, juolab turėjo tokią klišinę frazę, kad meilėje viskas gali eiti kaip per sviestą.

„Kartą skundžiausi savo pusbroliui dėl tuometinių santykių ir jo paklausiau ar meilėje gali eitis kaip per sviestą ir jis mano nuostabai atsakė – taip! Todėl rašiau – vieną dieną įsimylėsiu ir viskas eisis kaip per sviestą“, – teigia Goda.

Dainos kelionė iki jos išleidimo nėra tokia saldi. Atlikėja, kurią klausytojai pažįsta iš grupės „Tillae“ bei „Eurovizijos“ atrankų, buvo nusprendusi jos neįtraukti į albumą, tačiau Naujųjų metų išvakarėse daina sulaukė netikėto dėmesio.

„Visą dieną dirbusi studijoje, vakarop nusprendžiau išlįsti į žmones. Pasipuošiau, nukeliavau į vakarėlį „Tamstoje“. Užsisakiau kalmarų, kokteilį ir stebėjau naujametinius fejerverkus per langą. Vakarėlio pabaigoje likome keliese, tad pamačiusi pianiną, prie jo prisėdau ir sugrojau šią dainą.

Ten buvo atlikėja Daiva Starinskaitė ir ji pasakė, jog daina labai graži ir tikrai verta išvysti dienos šviesą. Susimąsčiau, galbūt galima duoti šansą tokiai naiviai, vaikiškų svajonių dainai apie meilę. Galvojau, jog ji bus labai paprasta, tačiau Aurimas ją papildė įspūdingomis styginių instrumentų aranžuotėmis, įrašėme gyvus būgnus bei bosinę gitarą, pasikviečiau dainininkę Justiną Mykolaitytę įrašyti keletą operinio vokalo partijų ir šiandien jau galima išgirsti galutinį variantą.

„Find Yourself in Love“ – tai daina apie klampią, nerangią ir naiviai idealizuotą meilę, kuriai pasidavę jausimės pakylėti, tarsi banginiai, kurie taip sunkiai išnyra iš vandens, bet palaimingai tėškiasi į vandenyną. Man patinka įsivaizduoti, kad taip grandioziškai galima kristi ir meilėje (kaip anglakalbiai sako – „fall in love“). Tą ir linkiu pajausti savo klausytojams“, – sako Godo Yorke.

Naujas Godo Yorke albumas „In Silence, In Sirens“, kuriame skambės ir ši daina, bus išleistas rugsėjo 17 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt