Muzika

2021.08.30 15:08

Animacinė grupė „Gorillaz“ pristato naują minialbumą: įkvėpė garsus karnavalas

LRT.lt2021.08.30 15:08

Virtuali britų grupė „Gorillaz“ išleido trijų kūrinių minialbumą „Meanwhile“, kuriame apdainuoja garsųjį Noting Hilo karnavalą. 

Minialbumą sudaro Londone įrašytas kūrinys „Déjà Vu“ (su Alicaì Harley), daina „Jimmy Jimmy“ (su AJ Tracey) ir pagrindinis kūrinys „Meanwhile“, įrašytas su Jelani Blackman ir Barringtonu Levy.

Šį mėnesį įvykęs pergalingas „Gorillaz“ grįžimas į sceną, skirtas paminėti grupės karjeros dvidešimtmečiui, tęsiasi su nauja grupės muzika.

„Meanwhile“ skirtas pagerbti šiais metais dėl pandemijos negalėjusiam įvykti Noting Hilo karnavalui ir Šiaurės Londonui, kuriame įsikūrusi grupės studija „Kong Studios“.

Būtent šis garsus karnavalas yra susijęs su grupės pirmaisiais žingsniais link didžiosios muzikos scenos – 2000-aisiais karnavalo metu įvyko pirmasis „Gorillaz“ pasirodymas.

„Gorillaz“ – britų virtuali grupė, kurią 1998 m. įkūrė muzikantas Damonas Albarnas ir menininkas Jamie Hewlettas.

Grupė susideda iš keturių animacinių narių: 2-D, Murdoco Niccalso, Noodle bei Russelo Hobbso.

Jų išgalvotas pasaulis yra vaizduojamas grupės muzikiniuose vaizdo klipuose ar kitose trumpose animacijose. Tačiau vienintelis nuolatinis grupės narys yra jos įkūrėjas D. Albarnas, kuris dažnai bendradarbiauja su kitais atlikėjais. Pats Damonas yra grupės „Blur“ vokalistas.

„Gorillaz“ yra įtraukta į Guinnesso rekordų knygą kaip sėkmingiausia planetos virtuali grupė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt