Muzika

2021.08.26 13:21

Paskutinį vasaros koncertą rengianti Jazzu: ateikite dalintis muzika ir skleisti tolerancijos idėjas

LRT.lt2021.08.26 13:21

Jau šį šeštadienį Klaipėdos Elinge įvyks paskutinis vienos garsiausių šalies atlikėjų Jazzu vasaros koncertas.

Simboliškai vasaros uždarymo renginiui pasirinktame uostamiestyje atlikėja surengs įspūdingą koncertą, kuriame žada ne vieną kartą atlikti ir šios vasaros hitu tapusį kūrinį – „Vasara“.

„Kviečiu jus į didžiausią, gražiausią ir paskutinį šios vasaros koncertą pajūryje, kuris vyks rugpjūčio 28 dieną Klaipėdos elinge. Ateikite pasidalinti muzika, gera nuotaika, skleisti tolerancijos idėjas – tai yra svarbu, juk esame skirtingi, bet lygūs. Lauksiu“, – kviesdama į koncertą teigia Jazzu.

Koncerte Jazzu pasirodys su grupe bei atliks kruopščiai atrinktą programą. Šis koncertas taps ir vienu iš „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ platformos „Spalvos“ akcentų, atkreipiant dėmesį į toleranciją bei lygiateisiškumą.

„Mes taip ir gyvename: esame spalvingi, skirtingi, daug juokiamės, kartais ir verkiam, šokam iki paryčių, esam drąsūs, esam asmenybės, esam kūrėjai, mylim pasaulį, vienas kitą, esam už laisvę ir besąlygišką meilę“, – sako dainininkė.

Paskutiniame vasaros koncerte atlikėja žada sukurti ypatingą atmosferą, kuri įkvėps ateinančiam rudeniui daugiau pozityvumo ir teigiamų emocijų.

„Kaip gaila, kad pasibaigia vasara, visada jos taip greitai praeina... Kviečiu kartu paskutinį kartą pagauti vasarą už uodegos, pasimėgauti gražiu oru, besąlygine meile ir muzikos garsais.

Mano dainą „Vasara“ iš ilgesio trauksim ne kartą ir ne du. Ateikit kartu palydėti vasarą, jūsų buvimas man – didžiausia dovana“, – kviesdama į šį šeštadienį vyksiantį koncertą atvirauja viena garsiausių šalies atlikėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt