Muzika

2021.08.20 11:07

Rudenį albumą išleisiantis Edas Sheeranas pristatė naują dainą: ji – apie bičiulio netektį

LRT.lt2021.08.20 11:07

Vienas garsiausių šių laikų muzikos atlikėjų Edas Sheeranas ketvirtadienio vakarą paskelbė spalio 29-ąją išleisiąs naują albumą „=“ („Equals“).

Kartu su žinia apie albumą Edas pristatė ir naują emocingą kūrinį „Visiting Hours“ (šis kūrinys taip pat iš naujo albumo) kartu su pasirodymo vaizdo įrašu.

„=“ yra ketvirtoji Edo Sheerano albumų, kurių pavadinimuose naudojami simboliai, dalis. Įrašų leidyklos pranešime spaudai teigiama, kad tai bus vienas stipriausių Edo darbų, kuriuos jis sukūrė iki šiol.

Būsimas albumas - tarsi toliau besitęsianti atlikėjo muzikinė evoliucija. Didžioji dalis kūrinių buvo sukurti per ketverių metų laikotarpį po „÷“ („Divide“) pasirodymo.

„=“ atlikėjas apžvelgia savo gyvenimą ir tyrinėja aplink jį esančius mylimus žmones („The Joker And The Queen“, „First Times“, „2step“), praradimus („Visiting Hours“), emocinį atsparumą („Can’t Stop The Rain“) ir tėvystę („Sandman“, „Leave Your Life“), taip pat apdainuoja karjerą ir su ja susijusiu iššūkius („Tides“).

„=“ („Equals“) yra labai asmeniškas ir man daug reiškiantis albumas. Mano gyvenimas per pastaruosius keletą metų labai pasikeitė: vedžiau, tapau tėvu, susidūriau su netektimi – albumas yra vis to refleksija. Jį matau kaip savo brandumo įrodymą, labai nekantrauju šiuo gyvenimo etapu pasidalinti su jumis“ , – apie naują albumą pasakoja Edas Sheeranas.

„Visiting Hours“ – kūrinys, kuriame Edas kalba apie artimo draugo ir mokytojo, koncertų rengėjo Michaelo Gudinskio netektį.

Dainą atlikėjas parašė iš karto po šio muzikos pasaulyje garsaus australo mirties. Kūrinyje taip pat skamba artimų Michaelo draugų Kylie Minogue ir Jimmy Barneso balsai.

Birželį Edas Sheeranas išleido 10-ąjį į pirmąją britų populiariausių dainų sąrašo vietą pakilusį kūrinį „Bad Habits“. Septynias savaites iš eilės kūrinys išbuvo Didžiosios Britanijos singlų topo viršūnėje.

Rugsėjo 2-ąją Edas surengs išskirtinį koncertą gerbėjams Londono „O2 Shepherds Bush Empire“ koncertų salėje – taip jis paminės debiutinio albumo „+“ dešimtmetį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt