Muzika

2021.08.03 09:10

Ramūnas Zilnys kalbina: grupė „Sisters On Wire“ – apie naują klipą ir eurovizines viltis

LRT.lt2021.08.03 09:10

Antradienio rytą portale LRT.lt – vaizdo pokalbis su grupe „Sisters On Wire“, pristatančia naują vaizdo klipą „Paleisk mane“. Transliacijos žiūrovai pirmieji galėjo įvertinti naująjį „Sisters On Wire“ darbą.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Grupė „Sisters On Wire“ pristatė naują kūrinį ir neslepia eurovizinių vilčių

Po vasariško „Mėlyna mėlyna“ ir „Ten esi tu“ dainų dueto grupė „Sisters On Wire“ sugrįžta su melancholiško svaigulio kupina daina „Paleisk mane“.

„Kad ir kiek pozityvo bei nuostabių akimirkų būtų kupinas gyvenimas, mes visi esame patyrę tų „žemų“ momentų, kuomet tiesiog nesupranti kas su tavimi darosi, leidiesi į dugną ir nežinai, kaip atsispirti. Daina „Paleisk mane“ yra apie šios būsenos paleidimą, kai esi jau išvargęs ir tiesiog nori, kad tas liūdesys tave paleistų“- apie dainą pasakoja dainos autorius, grupės vokalistas Olegas.

„Neslėpsiu, pati ne kartą esu patyrusi tų „žemų“ momentų ir tikriausiai dėl šiais metais susiklosčiusios situacijos pasaulyje, tokie momentai visų mūsų kasdienybėje buvo juntami ir išgyvenami dažniau nei įprastai. Gal todėl šios dainos tematika ir pats gimimo kelias prasidėjo būtent šiuo laikotarpiu“, - atvirauja grupės vokalistė Ieva.

Naujosios dainos istorija pasakojama kino studijoje - tarp keturių sienų.

Šiuo metu grupė intensyviai koncertuoja visoje Lietuvoje. Rugpjūčio 27 dieną grupė surengs koncertą Vilniuje, „Vasaros terasoje“, kuriame „Paleisk mane“ skambės gyvai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.