Muzika

2021.07.30 12:45

Įvertinkite: Otreya pristato vasarišką dainą „Atidedam Iki Ryt“

LRT.lt2021.07.30 12:45

Atlikėja Otreya su klausytojais dalijasi jau antru vasarišku kūriniu „Atidedam Iki Ryt“ ir jo vaizdo klipu. Anot atlikėjos, dvi dainos išleistos vos per vieną mėnesį yra Otreyos asmeninis „rekordas“, rašoma atlikėjos pranešime žiniasklaidai.

„Vasarą klausytojus pasiekusias dainas pradėjome kurti dar pavasarį, tad jau tuomet planavome šilčiausią metų sezoną pasitikti su nauja kūryba. Nusprendėme, kad būtent vasaros vidurio mėnuo – liepa, būtų puikus metas nuotaikingomis dainomis pasidalinti su klausytojais. Taip ir gimė mintis šį „asmeninį rekordą“ pasiekti“, – juokiasi atlikėja.

Kūrinys „Atidedam Iki Ryt“ iliustruoja santykių būseną, kuri, turbūt, yra pažįstama daugeliui – apėmus nemalonioms emocijoms žmonės vieni kitiems kartais pasako pernelyg daug ir, galbūt, net ne visada tai, ką iš tiesų galvoja. Tad, siekiant išvengti dar labiau pabloginti ir taip įtemptą situaciją santykiuose, norisi kiek atvėsti, skirti laiko sau, savo minčių sudėliojimui ir pasakyti „atidedam iki ryt“.

„Kuomet mus aplanko pyktis ir nepasitenkinimas santykyje su kitu žmogumi, nesvarbu ar tai būtų mūsų draugė, draugas, antra pusė, šeimos nariai ar kt., mąstyti racionaliai yra itin sunku, ko rezultate, užvaldyti emocijų prikalbame to, kuo vėliau ne itin didžiuojamės.

Tad, ši daina per humoro prizmę, hiperbolizuotai pasakoja apie tai, kad, vis dėlto, tokiose situacijose būtų ne pro šalį giliai pakvėpuoti ir duoti sau „švento“ laiko bei tik po to, aprimus emocijoms, imtis spręsti tas problemas, kurios sukėlė nemalonias emocijas“, – apie dainos prasmę pasakoja Otreya.

Šį kartą atlikėja naujausią savo kūrinį klausytojams pristatė su minimalistine dainos vizualizacija, kurioje su humoru yra atskleidžiama „atidėjimo iki ryt“ istorija. Anot Otreyos, idėją vaizdo klipui atlikėjai pasufleravo netikėtai rūsyje rastas senas telefonas.

„Nuėjus į rūsį pasiimti dviračio vakariniam pasivažinėjimui man pro akis nepraslydo raudonas, senas laidinis telefonas. Tuomet ir kilo mintis, kad „Atidedam Iki Ryt“ vaizdo klipo pagrindinis atributas gali būtent jis, kadangi dainoje yra ryškus pokalbio, kurį yra mėginama atidėti, motyvas.

Būtent nuo šios minties ir išsirutuliojo likusi vizualizacijos idėja – su šiuo senoviniu telefonu pakeliauti po rugių laukus, vandens telkinius ir tokiu būdu atskleisti „man šiandien šventa“ frazės atsipūtusią nuotaiką“, – teigia atlikėja.

Taigi, Otreya kviečia klausytojus paklausyti naujausią savo kūrinį, atsipūsti ir skirti laiko sau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.