Muzika

2021.07.21 12:53

Duetas „Vilniaus Energija“ 8-ąjį gimtadienį paminės koncertu Vilniuje

LRT.lt2021.07.21 12:53

Šį penktadienį avangardinio repo ir elektroninės muzikos duetas „Vilniaus Energija“ paminės 8 metų scenoje sukaktį.

Ta proga atlikėjai rengia specialų koncertą, kuris vyks Menų spaustuvės kiemelyje Vilniuje, rašoma pranešime spaudai.

„Vilniaus Energija“ - tai avangardinio repo atlikėjo Žygimanto Kudirkos – Mesijaus ir eksperimentinio džiazo bei elektroninės muzikos kūrėjo Ado Gecevičiaus duetas.

Pasinaudojusi teisinėmis spragomis, ši kūrėjų grupė oficialiai užregistravo žymios Lietuvos energetikos korporacijos pavadinimą ir dabar naudoja jį savo kūrybiniams tikslams.

Visus 8 metus grupė aktyviai eksperimentavo studijoje, koncertavo klubuose, festivaliuose ir netikėtose erdvėse. Kelerius metus iš eilės buvo nominuota ir apdovanota bene visuose Lietuvoje vykstančiuose muzikos apdovanojimuose: M.A.M.A., KLIPVID, Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose.

Jubiliejinio koncerto metu nuskambės kūriniai ir iš naujausio albumo, kurį grupė išleido netikėtu pavidalu - lazeriniame žibintuvėlyje.

„Per 8 metus išleidome 3 albumus, 6 vaizdo klipus, įgarsinome 1 paveikslą, atlikome garso repeticiją per 1 minutę, turėjome kone 100 pasirodymų Lietuvoje, Europoje ir apie Europą, o pirmus 3 metus tiesiog lindėjome studijoje”, - pasakoja grupės vokalistas Žygimantas Kudirka - Mesijus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.