Muzika

2021.07.19 12:56

Baladę su scenos debiutantu pristatantis Alen Chicco: tikiuosi, ji paskatins užduoti klausimus

LRT.lt2021.07.19 12:56

Muzikos kūrėjas Alen Chicco kartu su debiutuojančiu atlikėju Ziggy Sound pristato naują kūrinį „Wanna Know“.

Prieš pusę metų susitikę atlikėjai neturėjo jokios vizijos naujai dainai ir, kaip patys sako, viskas gimė labai natūraliai.

„Susitikome ir Žygis pradėjo groti akordus, man iškart gimė melodija, kurią ir pradėjome vystyti. Vėliau pradėjome daug ką keisti, nes supratome, kad daina turi didelį potencialą, norėjosi viską tiesiog iščiustyti.

Mes esame labai skirtingi atlikėjai, todėl teko gerai pasukti galvą, kaip į keturias minutes sutalpinti abiejų istorijas ir kad jos dar sietųsi. Manome, kad pavyko“, - pasakoja Alen Chicco.

Aranžuotę atlikėjams kūrė Lietuvoje naujas perspektyvių prodiuserių duetas „Moosu X“ (Justas Kulikauskas, Aurimas Galvelis).

„Iš karto pasitikėjome „Moosu X“ komanda, nes šie žmonės žino ką daro ir mėgsta ieškoti. Mums tai buvo labai svarbu, nes norėjome atrasti geriausią dainos“, – teigia atlikėjai.

Nauja daina „Wanna Know“ – tai lyriška baladė, apie kurią Alen Chicco teigia: „Mes visi norime, kad mums patinkantis žmogus atsakytų tuo pačiu, bet dažnai tiesiog pamirštam paklausti ir susikuriam iliuziją savo mintyse. Tikiuosi, kad ši daina paskatins ką nors užduoti klausimus, kurie turėjo būti užduoti seniai.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.