Muzika

2021.07.15 12:24

Andrius Mamontovas 54-ąjį gimtadienį paminės geriausių dainų koncertu Kaune

LRT.lt2021.07.15 12:24

Rugpjūčio 21 d. festivalio „Vasara Kaune 2021“ scenoje pasirodys Andrius Mamontovas ir pakvies visus savo gerbėjus kartu švęsti savo gimtadienį. 

Vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų savo 54-tąją gimimo dieną minės rugpjūčio 23 d., tačiau būtent savo koncerto Kaune metu nori pradėti jį švęsti drauge su žiūrovais.

Kaip rašoma pranešime spaudai, koncerto metu skambės autoriniai Andriaus Mamontovo kūriniai, kuriuos gerbėjai dainuoja jau kelis dešimtmečius - „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Meilės nebus per daug“ ir daugybę kitų.

Netrukus savo šimtmetį minėsiantis VDU Botanikos sodas – gamtos ir ramybės oazė, puikiai tinkanti naujam vasaros festivaliui.

Visi į koncertus susirinkę žiūrovai turės galimybę ne tik mėgautis gera muzika, bet ir pamatyti istorinius Aukštosios Fredos dvaro rūmus, pasigrožėti VDU Botanikos sodo augalų kolekcijomis bei pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, kuriose slepiasi romantiškai tyvuliuojantys senieji tvenkiniai.

Festivalio „Vasara Kaune 2021“ koncertai: rugpjūčio 17 d. – Inga Jankauskaitė, rugpjūčio 18 d. – „The Roop“, rugpjūčio 21 d. – Andrius Mamontovas, rugpjūčio 22 d. – Jazzu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.