Muzika

2021.07.14 19:17

Vilniuje – „The Roop“ vakarienė su ukrainiečiais „Go_A“: „Smagu, kad eurovizinė draugystė tęsiasi“

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.07.14 19:17

Lietuvoje šiuo metu viešintys šių metų Ukrainos atstovai „Eurovizijoje“ „Go_A“ turėjo dar vieną progą prisiminti prieš porą mėnesių Roterdame vykusį dainų konkursą – pavakarieniauti kartu juos pakvietė Lietuvos atstovai „The Roop“.

„Go_A“, kurie su daina „Shum“ „Eurovizijoje“ šįmet užėmė penktąją vietą, į Lietuvą atvyko surengti koncertų.

Pirmadienio vakarą jie grojo VU Botanikos sode Vingio parke, naujame muzikos festivalyje „Vilnius ORE“. Penktadienio vakarą grupė koncertuos Smiltynėje, festivalyje „Gabya“.

„Mums labai patiko „The Roop“ šių metų daina. Manome, ji turėjo būti aukštesnėje vietoje. Mūsų muzika – skirtinga, tačiau ir jie, ir mes turime savo stilių.

„Eurovizijos“ finale dainavome po „The Roop“, todėl laukdami pasirodymo ausinėse girdėjome jų dainą ir šokome. Ketvirtadienį jie koncertuos Vilniuje, gaila, mes jau būsime išvykę. Bet galbūt ateityje jie koncertuos Ukrainoje“, – pasakojo „Go_A“ nariai.

„The Roop“ nariai, sužinoję, kad į Vilnių atvyksta buvę varžovai iš Ukrainos, nusprendė juos pakviesti į veganiško maisto restoraną.

„Kiek žinau, grupės dainininkė Kateryna Pavlenko yra vegetarė, aš, esu veganas. Pagalvojome, kad tai puiki proga pabendrauti.

„Eurovizijoje“ nebuvo daug laiko tai daryti, bet sutarėme, kad jei lankysimės vieni kitų šalyse, būtinai susitiksime“, – pasakojo „The Roop“ dainininkas Vaidotas Valiukevičius.

Lietuviai ukrainiečių grupei įteikė dovanų – suvenyrinius „The Roop“ marškinėlius. Savo ruožtu ukrainiečiai vėl dėkojo lietuviams už „Eurovizijoje“ skirtus dvylika balų.

V. Valiukevičius apgailestavo, kad antradienį neturėjo galimybės apsilankyti „Go_A“ koncerte Vilniuje: „Mes patys šiuo metu visą laiką repetuojame, nes ketvirtadienį laukia svarbus pasirodymas festivalyje „Midsummer Vilnius“. Bet gal turėsime progų „Go_A“ dar išgirsti Ukrainoje, kai ten nuvyksime“.

Lietuvių grupės dainininkas neslėpė, jog „Go_A“ „Eurovizijoje“ jam paliko gerą įspūdį.

„Kaip jau esu sakęs, jie „Eurovizijoje“ išsiskyrė iš minios, parodė, kad į šį konkursą galima eiti ir su visiškai šablonų neatitinkančia muzika.

Be to, jie – draugiški ir atviri žmonės. Ar kada nors ateityje kartu ką nors nuveiksime ir su muzika? Kol kas sunku pasakyti, bet džiaugiuosi, kad eurovizinė draugystė tęsiasi“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt