Muzika

2021.06.25 10:21

Muzikinį stilių pakeitęs Edas Sheeranas pristatė singlą „Bad Habits“ ir paskelbė apie naują albumą

LRT.lt2021.06.25 10:21

Po dvejus metus trukusios tylos, ketverių metų po paskutiniojo solinio singlo, vienas klausomiausių visų laikų atlikėjų Edas Sheeranas pristato naują dainą „Bad Habits”, ji pasirodo kartu su legendinio vaizdo klipų režisieriaus Dave`o Meyerso kurtu vaizdo klipu. 

Po muzikinės pertraukos, pasaulio rekordus sumušusio, dvejus metus užsitęsusio koncertinio turo ir pirmagimės gimimo, Edas Sheeranas grįžta su euforišku nauju singlu „Bad Habits“. Edas nėra tipinis atlikėjas, naujasis singlas, kaip jau tapo įprasta, pasirodo kiek netikėtai, tačiau jis atspindi visas atlikėjo puses. Tai yra tarsi ateities nebijančio, vis naujas muzikines kryptis išbandančio menininko testamentas. E. Sheeranas „Bad Habits“ parašė kartu su ilgamečiais kolegomis Johnny McDaidu („Shape of You“) ir FRED („No.6 Collaborations Project“).

Kartu su daina pasirodančio vaizdo klipu, kurį režisavo muzikinių vaizdo klipų režisierius Dave‘as Meyersas, (Billie Eilish, Kendrickas Lamaras) Edas pasirodo nauju, dar niekur nematytu amplua – jis įkūnija savo alter-ego vampyro personažą.

„Kaip gera sugrįžti su nauju singlu! Vaizdo klipe į „Bad Habits“ („Blogus įpročius“) pažvelgėme iš fantastikos perspektyvos – dėl to ir įkūnijau vampyrą. Streso būta, ypač su scenomis, kurias filmavome dideliame aukštyje, tačiau įspūdžiai viską atpirko. Tikiuosi, kad jums patiks“, – apie klipo filmavimo užkulisius pasakoja Edas Sheeranas.

Dainos išleidimo proga Edas nusprendė surengti ir specialų koncertą TikTok platformoje. Gyvą Ipsvičo „Portman Road“ stadione nufilmuotą pasirodymą, kurį režisavo ilgametis atlikėjo draugas Emilis Nava, jis yra dalis „TikTok UEFA Euro 2020“ projekto. 23-ą valandą Lietuvos laiku prasidėsiančiame koncerte, Edas Sheeranas pirmą kartą gyvai atliks naujausią singlą „Bad Habits“.

„Bad Habits“ yra pirmas oficialus Edo kūrinys po 2019-ųjų Didžiosios Britanijos #1 tapusio albumo „No.6 Collaborations Project“. Tai buvo atskiras atlikėjo projektas, kuriam jis įrašė dainas su mėgstamiausiais savo atlikėjais: Cardi B, Bruno Mars, Camila Cabello, Eminem ir Travis Scott. Vos per kelias savaites net trys albumo kūriniai atsidūrė Didžiosios Britanijos populiariausių kūrinių sąrašo pirmoje vietoje: „I Don’t Care“ su Justinu Bieberiu, „Beautiful People“ ft. Khalid ir „Take Me Back To London“ ft. Stormzy.

Šiuo metu E. Sheeranas įrašinėja naująjį albumą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt