Muzika

2021.06.17 16:39

Vasaros koncertų turą po atviru dangumi rengianti Džordana Butkutė: tai didžiulė atgaiva

LRT.lt2021.06.17 16:39

Viena žymiausių šalies popmuzikos atlikėjų Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos.

Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną, rašoma pranešime spaudai.

„Labai pasiilgau koncertuoti, pasiilgau klausytojų, tad šis vasaros turas yra didžiulė atgaiva man, kaip atlikėjai. Žinoma, kad jis bus ypatingas, nes koncertai vyko jau seniai, o čia žmonės galės ne tik pamiršti praėjusį laikotarpį, bet ir pasimėgauti vasara bei muzika“, – intriguoja viena ryškiausių šalies atlikėjų.

Išskirtinėse erdvėse suskambėsianti Dž. Butkutės muzika – projektas, prie kurio dirba didžiulė komanda. Keturiuose miestuose įvyksiantys koncertai, pasak organizatorių, yra galimybė grįžti į smagius laikus, kurių žmonės nusipelnė, laukdami karantino atlaisvinimų.

„Karantino metu kiek užsisėdėjome namuose, norėjosi kažko neįprasto, naujo, todėl koncertams pasirinktos ne visai tradicinės vietos, tokios kaip: stadionų erdvės Utenoje ir Marijampolėje, visai neseniai renovuotas Kėdainių miesto centrinis parkas ir estrada.

Panevėžio Bistrampolio dvare koncertų yra buvę, bet esame įsitikinę, kad šio koncerto panevėžiečiai ilgai nepamirš. Daugelyje vietų tokio mąsto koncertai vyks pirmą kartą. Kai kuriose iš erdvių koncertų visiškai nėra buvę, tad tai bus nauja ne tik mums, kaip organizatoriams, bet ir vietų valdytojams bei būsimiems renginio dalyviams.

Manome, kad neįprastos, neatrastos vietos suteikia dar didesnį įspūdį ir emociją. Šiuo metu aktyviai prie šių renginių dirba didelė komanda, kad būtų kruopščiai suplanuoti ne tik koncertai, bet ir visa infrastruktūra, kas naujose vietose sukuria didelių iššūkių“, – apie pasirinktas netradicines erdves koncertams pasakoja organizatoriai.

Dainininkės programoje nuskambės didžiausi jos visų laikų hitai, tokie kaip „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“ ir daugelis kitų. O taip pat bus proga išgirsti naujas dainas iš puikių atsiliepimų sulaukusio albumo „Labirintas“.

„Nusprendėme, kad šiame vasaros ture skambės ne tik seniausi ir žinomiausi mano hitai, bet ir naujojo albumo „Labirintai“ dainos. Norisi klausytojus džiuginti tiek senaisiais hitais, tiek naujausiomis dainomis, kurios jau tapo mėgstamos klausytojų“, – pasakoja Dž. Butkutė.

Koncertinis turas startuos liepos 16 d. Panevėžyje, Bistrampolio dvare, liepos 30 d. tęsis Marijampolėje, „Hikvision“ futbolo komplekso erdvėje, rugpjūčio 13 d. Kėdainių centrinio miesto parko estradoje ir baigsis rugpjūčio 14 d. Utenoje, Utenio stadione.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.