Muzika

2021.06.17 11:11

Netikėtas posūkis: sporte čempiono titulus skynęs Arturas Ja pristato debiutinę dainą

LRT.lt2021.06.17 11:11

Atlikėjas Arturas Ja (Artūras Janauskas) pristato savo pirmąjį kūrinį „Still Care About You“.

TV projekte „Lietuvos balsas“ dalyvavęs vyras ten sulaukę komplimentų ne tik dėl puikios išvaizdos, bet ir sodraus savito balso, rašoma pranešime spaudai.

Pastarieji metai buvo sudėtingi visiems, ypatingai meno atstovams, bet Arturas Ja tikisi, kad viskas pamažu atsistos į savo vietas ir vasarą galėsime džiaugtis puikiu oru ir gera muzika.

Debiutinį kūrinį pristatantis atlikėjas pasakoja: „Norėjosi sukurti kažką labai šviesaus ir energingo, nes dainos istorija susideda iš daugelio asmeninių istorijų, dovanojusių ne tik gyvenimo pamokas, bet ir gerus prisiminimus“.

Daugeliui žiūrovų toks trumpų distancijų bėgime su kliūtimis laurus skynusio sportininko pasirodymas muzikinėje scenoje buvo labai netikėtas, bet tik ne tiems, kurie artimiau pažįsta Artūrą.

Atlikėjo muzikinis kelias prasidėjo dar darželyje. Ne kartą dalyvavęs „Dainų dainelės“ konkursuose, vėliau pasirinko mokytis klarneto specialybę muzikos mokykloje. Visgi paauglystėje sportiškas ir aktyvus vaikinas nusprendė pasirinkti sportininko kelią, kuris buvo sėkmingas – Artūras net devynis kartus iškovojo Lietuvos čempiono titulą.

Pergalių skonis saldus, bet Artūro laisvalaikio pomėgis dainuoti niekur nedingo. Paskatintas ilgametės savo vokalo mokytojos Simonos Jakubėnaitės, Artūras ryžosi siekti daugiau ir save išmėginti profesionalioje scenoje.

„Kartais išgirstu žmones besistebint, kad netikėtai sugalvojau pereiti į muziką, tai aš juokiuosi, kad muzika visada buvo šalia, tik sportas grojo garsiau. Ambicijų man netrūksta, tad bandysiu siekti profesionalumo ir muzikiniame kelyje“, – paaiškina atlikėjas.

Pirmojo kūrinio leidybai atlikėjas ruošėsi itin atsakingai. „Disciplina reikalinga ruošiantis ne tik sporto varžyboms, bet ir kokybiškam muzikiniam pasirodymui bei balso lavinimui. Tad ruošiausi intensyviai, vokalo pamokas lankiau pavyzdingai“, – šypsosi Artūras Janauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.