Muzika

2021.06.04 11:21

Juozas Martin pristato klipą „Ištversi”: tai daina pasiilgusiems jūros ir tikrų jausmų

LRT.lt2021.06.04 11:21

Lietuvos muzikos pasaulyje žinomas gitaristas, kūrėjas bei atlikėjas Juozas Martinkėnas pristato savo naują dainą „Ištversi” ir jai skirtą vaizdo klipą.

Ši daina ir vaizdo klipas siunčia žinią apie jausmų jėgą mūsų gyvenime. Juozas sako: „Gali ištverti bet ką, jei priimsi tai, ką iš tiesų jauti, visi jausmai mums yra svarbūs, norint visapusiškai patirti gyvenimą, ši daina yra būtent apie tai”.

Tai, kad vaizdo klipas buvo nufilmuotas pajūryje, nėra atsitiktinumas. Jūra kūrėjui yra įkvėpimas, galinga jėga, kasdien vis kitokia, kaip ir žmonių jausmai.

Klaipėdos miesto vaizdai papildo klipą kultūrine prasme, suteikia socialinę, žmogaus poreikio būti tarp kitų reikšmę. Tai yra antrasis Juozo Martin klipas, režisuotas kartu su operatoriumi Mantrimu Šeškumi. 2020 metais išleista daina su vaizdo klipu „Dėkingas”.

Pirmąjį solinį albumą „Mixed Blessing” 2018 metais pristatęs Juozas Martin šiuo metu yra kūrybiniame procese ir netrukus ketina išleisti antrąjį. Juozas taip pat koncertuoja su žymiais šalies atlikėjais: Justinu Jaručiu, Vaidu Baumila, Monique ir kitais. Taip pat kuria ir prodiusuoja dainas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.