Muzika

2021.05.23 01:56

„Eurovizijos“ nugalėtojai – apie šampano pursluose atšvęstą netikėtą sėkmę ir elgesį tiesioginiame eteryje

atnaujinta 03.53
Viktorija Lideikytė, LRT.lt2021.05.23 01:56

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojų titulą iškovojo Italijos rokeriai „Måneskin“. Po finalo surengtoje spaudos konferencijoje muzikantai atviravo tokios sėkmės nesitikėję, tačiau sakė esantys labai dėkingi už juos balsavusiems žiūrovams. Pergalę atšventę maudydamiesi šampano pursluose, be marškinėlių prieš kameras pasirodę atlikėjai sulaukė klausimų apie ateities planus ir drąsų elgesį tiesioginiame eteryje.

Grupė „Måneskin“ muzikinę karjerą kadaise pradėjo kaip gatvės muzikantai, o šiandien gali džiaugtis „Eurovizijos“ nugalėtojų titulu.

„Negalime patikėti. Laimėti su tokia daina – neįtikėtina“, – nužengę nuo didžiosios scenos, po „Eurovizijos“ finalo surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo italų grupės nariai. Netrukus jie iššovė šampano butelį ir maudydamiesi gėrimo pursluose dar sykį pasidžiaugė savo pergale.

Pasidalijusi apie ateities planus, grupė atviravo, jog netrukus dienos šviesą išvys naujas jų albumas, o nuo rytojaus muzikantai prižadėjo pradėsiantys koncertuoti visur, kur tik įmanoma.

„Smagiausia buvo tas, kad už mus daugiausia balsavo žmonės iš namų. Tai reiškia, kad jiems patikome. Norime padėkoti ir pasakyti, kad tai mums – tik pradžia“, – šypsojosi 2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojai.

Paklausti, ką labiausiai palaikė dainų konkurse, italai ištarė Ukrainos vardą. „Nuostabus pasirodymas“, – sakė jie. Atlikėjai dar sykį dėkojo artimiesiems, gerbėjams, visiems italų delegacijos „Eurovizijoje“ nariams, o taip pat ir dainų konkurso organizatoriams. „Norime pasveikinti organizatorius, nes, mūsų nuomone, „Eurovizija“ buvo kaip šviesulys visai Europai“, – kalbėdami apie praėjusius pandemijos paženklintus metus sakė „Måneskin“.

Netrukus vienas žurnalistas atlikėjų paklausė apie jų elgesį tiesioginiame eteryje, mat internetą apskriejo vaizdo įrašas, po kurio internautai ėmė spėlioti, ar Italijos atstovai nevartojo narkotinių medžiagų. Sambrūzdis kilo po to, kai sėdėdamas „žaliajame kambaryje“ vienas iš grupės narių buvo užfiksuotas keistai palinkęs prie stalo.

„Thomas sudaužė stiklinę“, – kodėl tą akimirką palinko prie stalo, paaiškino vienas iš grupės narių. „Aš nevartoju narkotikų“, – net kelis kartus patikino jis.

„Rokenrolas niekada nemirs“: 2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojai – Italija. „Måneskin“ – „Zitti e buoni“

Praėjus šiek tiek laiko po spaudos konferencijos, pasisakymą šia tema grupė išplatino ir oficialioje savo instagramo paskyroje. „Esame tikrai šokiruoti, kad kai kurie žmonės kalba, jog Damiano`as vartojo narkotikus. Esame tikrai PRIEŠ narkotikus ir niekada nevartojome kokaino. Esame pasiruošę būti testuojami, kadangi neturime ko slėpti“, – instagramo stories rašė grupės nariai. Jie dar sykį padėkojo ir pakartojo, jog labai džiaugiasi dėl savo sėkmės dainų konkurse.

Spaudos konferencijos organizatoriams paraginus sugrįžti prie kalbų apie muzikinį Italijos pasirodymą, žurnalistai grupės narių teiravosi, kokiame mieste jie norėtų, kad vyktų kitų metų „Eurovizija“. „Nesvarbu, kuriame. Svarbiausia, kad konkursas vyks Italijoje. Tai būtų tarsi vilties žinutė po sunkių metų“, – sakė Italijos muzikantai ir pridūrė, kad parvežti „Euroviziją“ į gimtąją šalį po beveik 30-ies metų jiems – didžiulė garbė.

Prieš į savo rankas priimdami pilną dokumentų su „Eurovizijos“ taisyklėmis segtuvą, „Måneskin“ dar pridūrė, kad dalyvaujant dainų konkurse svarbiausia turėtų būti ne pergalė ir vieta balsų lentelėje, o galimybė Europai atlikti savo mylimą muziką.

Spaudos konferencijos įrašas:

Ekstravagantiškai nuoširdūs „Eurovizijos“ nugalėtojai „Måneskin“: laimėti su tokia daina – neįtikėtina
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.