Muzika

2021.05.18 15:35

Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje Malta ir Rumunija pasirodys: sulaukė neigiamų COVID-19 testų rezultatų

LRT.lt2021.05.18 15:35

2021-ųjų „Eurovizijos“ rengėjai praneša, jog Rumunijos ir Maltos delegacijų nariai sulaukė neigiamų COVID-19 testų atsakymų, todėl šalių atlikėjai pasirodys antradienį vyksiančiame pirmajame dainų konkurso pusfinalyje. Patvirtinus po vieną teigiamą COVID-19 atvejį Lenkijos ir Islandijos komandose, likusieji delegacijų nariai sulaukė neigiamų COVID-19 testų atsakymų.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, jog visų Rumunijos ir Maltos delegacijų narių PGR testų rezultatai – neigiami. Abiejų delegacijų nariai buvo testuojami atsargumo sumetimais po to, kai dviem Lenkijos ir Islandijos delegacijų nariams, apsistojusiems tame pačiame viešbutyje, buvo patvirtinti teigiami testai.

Malta ir Rumunija, kaip ir planuota, šįvakar pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje. Du Islandijos ir Lenkijos delegacijų nariai, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testo atsakymas, lieka izoliacijoje. Likusieji delegacijų nariai sulaukė neigiamų testo atsakymų.

Laikantis saugumo reikalavimų, Lenkijos delegacijos nariai bus dar sykį testuojami trečiadienį prieš generalinę repeticiją ir ketvirtadienį prieš antrajį pusfinalį. Artimo kontakto su infekuotu asmeniu neturėję Islandijos atlikėjai ir dalis delegacijos narių trečiadienį ir ketvirtadienį bus taip pat dar sykį testuojami. Likusieji Islandijos delegacijos nariai lieka saviizoliacijoje“, – žiniasklaidai išplatintame laiške nurodė „Eurovizijos“ rengėjai.

LRT.lt primena, jog praėjusį šeštadienį „Eurovizijos“ organizatoriai pranešė, kad Lenkijos delegacijos dainų konkurse nariui nustatytas COVID-19. Sekmadienį COVID-19 prieš oficialią konkurso atidarymo ceremoniją buvo patvirtintas ir Islandijos delegacijos nariui. Sekmadienio vakarą islandai ir lenkai nepasirodė „Eurovizijos“ atidarymo ceremonijoje, vykusioje Roterdamo kruizinių laivų terminale.

Pirmadienį žiniasklaidai išplatintame laiške „Eurovizijos“ rengėjai pranešė, jog toliau COVID-19 atvejai tarp Lenkijos delegacijos narių neplinta.

„Šeštadienį, gegužės 15 d., vienam Lenkijos delegacijos nariui nustačius teigiamą COVID-19 atvejį, laikantis 2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso saugumo protokolo, visiems delegacijos nariams buvo atlikti PGR testai. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad visų atliktų PGR testų rezultatai yra neigiami“, – buvo rašoma pirmadienį „Eurovizijos“ rengėjų išplatintame pranešime.

Pirmasis 2021-ųjų „Eurovizijos“ pusfinalis – gegužės 18 d., antradienį, 22 val. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.