Muzika

2021.05.18 16:33

Likus kelioms valandoms iki pusfinalio „The Roop“ jaučiasi susikaupę: su kiekviena repeticija žengėme vis tvirčiau

LRT.lt2021.05.18 16:33

Iki pirmojo „Eurovizijos“ lieka vos kelios valandos. Mūsų atstovai, grupė „The Roop“, šį vakarą ant scenos lips pirmieji ir kovos dėl galimybės pasirodyti šeštadienį vyksiančiame finale. Atlikėjai sako, kad savo pasirodymu generalinėje repeticijoje esantys patenkinti ir jaučiasi ramūs prieš šio vakaro pusfinalį.

Pirmadienio vakarą grupė pasirodė generalinėje repeticijoje, kurią stebėjo tarptautinė komisija, sudaryta iš pusfinalyje dalyvaujančių šalių, taip pat Vokietijos, Italijos ir Nyderlandų muzikos profesionalų. Žiuri nariai pateikė savo vertinimus, kurie pusfinalio vakarą bus susumuoti su televizijos žiūrovų balsais ir lems, kas patenka į finalą. Kaip balsavo komisija, kol kas neatskleidžiama.

Savo pasirodymu generalinėje repeticijoje džiaugėsi ir patys atlikėjai. „Puikus jausmas. Po ilgo laiko pamatėme gyvą publiką, kuri plojo, šaukė. Visa tai jautėme, nors ir buvome su ausinėmis. Jautėmės pakylėtai ir buvome šiltai sutikti“, – sakė Vaidotas. Atlikėjai patikino, kad viskas pavyko taip, kaip ir buvo tikėtasi.

„The Roop“ po paskutinės repeticijos: esame ramūs, jaučiamės padarę namų darbus

„Kadangi jau tiek laiko esame Roterdame, įtampos nebejaučiame. Ir persirengimo kambarėlyje, ir scenoje jaučiamės kaip namuose“, – kalbėjo jie.

Tiesa, vakar generalinės repeticijos metu kai kuriuos pasirodymus trikdė šiokie tokie nesklandumai. Anot mūsų grupės narių, Rumunijos atstovė tiesiog nebuvo pakankamai pasigarsinusi savo ausinės, tad girdėjo publiką. Tai jai sutrukdė gerai pasirodyti ir savo pasirodymą ji galėjo pakartoti.

Paskutinėje repeticijoje prieš pusfinalį, vykusioje antradienio popietę, grupės nariai pastebėjo, kad scena kiek slidesnė nei ankstesnėse repeticijose. Tačiau tai negadino nei pasirodymo kokybės, nei mūsų atstovų nusiteikimo.

Šįvakar jiems bus reikalingas palaikymas. Tiesa, gyvenantieji Lietuvoje negalės balsuoti už mūsų šalies atstovus. Balsuos kitos šalys, pasirodančios pusfinalyje, taip pat Vokietijos, Italijos ir Nyderlandų gyventojai.

Tačiau mūsų atlikėjus gali palaikyti lietuviai, gyvenantys užsienyje, taip pat socialinių tinklų bičiuliai. „Mūsų socialiniuose tinkluose rasite visus telefono numerius, kuriais už mus galės balsuoti esantys kitose šalyse“, – sakė Vaidotas.

Vis dėlto, net ir esantys Lietuvoje galės prisidėti prie eurovizinio „The Roop“ pasirodymo, – galima atsisiųsti oficialią „Eurovizijos“ programėlę ir grupės „The Roop“ pasirodymo metu paspausti mygtuką su užrašu „Cheer“. Galima paspausti daug kartų, o kuo daugiau kartų paspausite, tuo garsesni plojimai nuskambės mūsų atstovams.

„Esame ramūs. Vakar buvo gera diena, geri pasirodymai. Jaučiamės padarę namų darbus, pailsėję. Įsijautėme į eurovizinį ritmą ir į kiekvieną pasirodymą einame tik dar labiau nusiteikę ir besijausdami tvirčiau“, – patikino Mantas.

Jau daugiau nei savaitę Roterdame esantys mūsų atlikėjai siuntė linkėjimus savo artimiesiems. „Visų pirma siunčiu linkėjimus savo pupsikui – Ievai. Myliu ir pasiilgau. Taip pat linkėjimai lekiantiems meškinams“, – šypsojosi Mantas. Linkėjimus tėvams ir mylimajai Deimantei siuntė Vaidotas, Robertas – vaikams, žmonai ir tėvams. „Jei matote, aš jus myliu“, – kalbėjo Robertas.

Jau šį vakarą nuo 22 val. LRT TELEVIZIJOS ir LRT RADIJO eteryje bei portale LRT.lt – pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis.

Giržadas: šiais metais turime visas sąlygas pagerinti savo „Eurovizijos“ rekordą
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.