Muzika

2021.05.04 11:30

Festivalis „Granatos Live“ skelbia liūdną žinią: jau antrą vasarą neįvyks dėl pandemijos

LRT.lt2021.05.04 11:30

Didžiausias Lietuvoje populiariosios muzikos festivalis „Granatos Live“, Rumšiškėse turėjęs vykti šių metų rugpjūtį, nukeliamas į kitus metus.

Apie tai antradienio rytą socialiniuose tinkluose pranešė jo rengėjai. Festivalis dėl koronaviruso pandemijos nukeliamas jau antrą sykį – pernai jis taip pat negalėjo vykti dėl žiūrovų skaičiaus ribojimų.

Šįmet festivalyje „Granatos Live“ turėjo pasirodyti švedų popžvaigždė Zara Larsson, britų šokių muzikos atlikėjas Jonas Blue ir kitos Lietuvos bei užsienio garsenybės.

Festivalio rengėjai paskelbė naują datą – Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje „Granatos Live“ vyks 2022-ųjų rugpjūčio 5-7 dienomis.

„Suprantame jūsų nusivylimą ir liūdesį, nes patys jaučiamės taip pat. Vyriausybės prašėme ir ilgai laukėme atsakymų, kokie galimi renginių ribojimai šią vasarą. Bet iki šiol nėra žinoma, ar tokio dydžio renginiams kaip „Granatos Live“ bus leidžiama vykti. Laukti ilgiau nebegalime, nes tiesiog nespėtume suorganizuoti tokio festivalio, koks jis buvo iki pandemijos, tokio, kokį norime matyti patys bei kokio nusipelnėte jūs.

Ačiū kiekvienam jūsų už kantrybę ir palaikymą. Paskutiniai metai mūsų industrijai buvo itin sudėtingi ir akivaizdu, kad šis sunkus laikotarpis nesibaigia.

Mes labai stengsimės, kad jau paskelbti atlikėjai pasirodytų ir 2022-aisiais, sekite informaciją, apie viską pranešime“, - skelbia festivalio rengėjai.

Bilietai, įsigyti į 2020 ir 2021 metų festivalį, galios ir 2022-aisiais.

Nuo 2013 metų Rumšiškėse vykstantis „Granatos Live“ – daugiausiai žiūrovų Lietuvoje pritraukiantis mokamas populiariosios muzikos festivalis.

Ankstesniais metais jo scenoje pasirodė Rita Ora, Ellie Goulding, „Years & Years”, Johnas Newmanas, „Bastille” ir kiti žinomi pasaulio atlikėjai.