Muzika

2021.04.28 14:07

Vidas Bareikis surengs „drive in“ koncertą Vilniuje: muziką papildys ir pokalbiai

LRT.lt2021.04.28 14:07

Šį ketvirtadienį, balandžio 29 d., sostinės parodų centro „Litexpo“ teritorijoje vykstančiame „Drive In Live“ projekte akustinį savo koncertą-susitikimą su žiūrovais surengs vienas nutrūktgalviškiausių atlikėjų Lietuvos scenoje - Vidas Bareikis.

Kol orai dar nė iš tolo neprimena pavasario, o lauko kavinės ir barai vis dar tušti, koncertinis „Drive In“ formatas, kuriame žiūrovai koncertus stebi automobiliuose, išlieka aktualus.

Veiksmo V. Bareikio koncertuose tikrai netrūksta. Pernai „Drive In“ koncerte įsisiautėjęs atlikėjas kūju subaladojo automobilį ir tai tebuvo viena iš įspūdingo pasirodymo detalių. Šiemet staigmenų taip pat netrūks.

Maža to, Vidas jau yra paruošęs ir atitinkamą platformą, kurioje vyks pokalbis-dialogas su į koncertą atvykusiais jo gerbėjais.

Pernai vykusio V. Bareikio „Drive In Live“ koncerto akimirkų galite pamatyti čia:

Gegužės 1 d. „Drive In Live“ scenoje pasirodys viena populiariausių šių dienų Lietuvos muzikos grupių „Sisters on Wire”. Tai bus paskutinysis „Drive In Live“ koncertas sostinėje, po kurio baigiamiesiems pasirodymams projektas kelsis į Kauno Aleksoto aerodromą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.