Muzika

2021.04.26 14:31

Miley Cyrus sesuo Noah pristato naują albumą: įkvėpė Balyje užsimezgusi pažintis

LRT.lt2021.04.26 14:31

Skandalingosios JAV atlikėjos Miley Cyrus jaunesnioji sesuo Noah Cyrus išleido minialbumą „People Don‘t Change“. 

Jos kūrybiniu partneriu tapo australas PJ Hardingas, su kuriuo atlikėja susipažino Balio saloje.

Sparčiai populiarėjanti Cyrusų klano žvaigždė Noah Cyrus prisipažįsta, kad nuo tada, kai susitiko su PJ, iškart panoro muzikuoti vienoje grupėje.

„Šio albumo nebūtų, jei ne jis. PJ Hardingas yra pats talentingiausias vyrukas, su kuriuo man teko dirbti. Mūsų albume iki pat šaknų galiukų esu savimi – tiesiog Noah iš Nešvilio“, – pasakoja 21-erių dainininkė.

Kone visus metus nuotoliniu būdu dirbę atlikėjai susitiko kūrybinėje muzikantų stovykloje keliautojų pamėgtame Balyje. Ten jiedu susitiko netgi du metus iš eilės. O vėliau savo pažintį pratęsė kurdami per atstumą – Noah grįžo atgal į Los Andželą, o PJ Hardingas – į gimtąją Australiją.

Nors atlikėjus skyrė tūkstančiai kilometrų, į bendrą albumą jiems pavyko sudėti labai asmeniškus išgyvenimus.

„Kuriant pirmąjį albumo singlą „Dear August“ man teko patirti labai daug. 2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiai man buvo ypatingai sudėtingi: netekau močiutės ir ėmė stipriai „graužti“ karantinas. Išties mes abu su PJ buvome paklydę tamsos debesyje“, – pasakoja N. Cyrus.

Beje, dainos „Dear August“ vaizdo klipo siužetą ir estetiką įkvėpė romantinė drama „The Notebook“ („Užrašų knygelė" – liet. k.), kurioje uždraustą meilę palaiko laiškai:

PJ Hardingas yra prisidėjęs ir prie kito Noah Cyrus minialbumo „The End of Everything“, kuris pasirodė pernai. Kartu atlikėjai sukūrė netgi keturias dainas šiam albumui, įskaitant singlą „July“, kuris kelis kartus tapo platininiu, o albumas buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui.

Pristatydama vis daugiau savo kūrybos, Noah sėkmingai tęsia Cyrusų kantri muzikos klano pasiekimus. Noah ir Miley Cyrus seserų tėtis Billy Ray Cyrusas – vienas populiariausių kantri muzikos atlikėjų Amerikoje, „Grammy“ laimėtojas. Taip pat ir seserų brolis Trace'as Cyrusas – muzikantas ir labai ryški asmenybė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt