Muzika

2021.04.08 11:09

JAV muzikos žvaigždės „Twenty One Pilots“ išleis albumą, įkvėptą pandemijos ir karantino

pristatė ir naują klipą
LRT.lt2021.04.08 11:09

„Grammy“ apdovanojimų laureatai „Twenty One Pilots“ trečiadienio vakarą paskelbė kiek netikėtą žinią – gegužės 21-ąją grupė išleis naują albumą „Scaled And Icy“.

Kartu su žinia apie naują albumą amerikiečių duetas pristatė ir pagrindinį jo singlą „Shy Away“, kuris pasirodė su vaizdo klipu.

„Twenty One Pilots“ taip pat paskelbė surengsiantys virtualų koncertą „Twenty One Pilots – Livestream Experience“ – tai bus pirmas toks grupės koncertas. Į jį vaikinai pakvies gegužės 22-osios naktį (3:00 val. nakties Lietuvos laiku).

Naująjį albumą karantino metu nuotoliniu būdu parašė ir prodiusavo grupės lyderis Tyleris Josephas kartu su grupės būgnininku Joshu Dunu. „Scaled And Icy“ nagrinėja naujos realybės padiktuotas emocijas: nerimą, vienišumą, nuobodulį ir abejojimą viskuo, ką darai.

Naujausias grupės klipas „Shy Away“:

Kurdami albumą vaikinai turėjo išlipti iš komforto zonos ir pamiršti įprastą albumo kūrimo procesą studijoje. To rezultatas – naujoviškas dainų rinkinys, padedantis pamiršti nesėkmes ir kviečiantis prisiminti tik tai, kas buvo gera ir pozityvu.

2020-aisiais „Twenty One Pilots“ Amerikos muzikos apdovanojimuose pelnė „Mylimiausio alternatyviojo roko atlikėjo“ statulėlę.

Pernai „Twenty One Pilots“ taip pat pateko į Guinnesso rekordų knygą – kūrinio „Level of Concern“ vaizdo klipas tapo ilgiausiu pasaulyje. Šis vaizdo klipas, kuriame buvo sudėti gerbėjų siųsti vaizdo įrašai, transliuotas net 177 dienas.

„Scaled And Icy“ pasirodo po prieš trejus metus išleisto albumo „Trench“. Pastarasis Albumas iki šios dienos internete perklausytas daugiau kaip du milijardus kartų. „Grammy“ laureatų duetui albumas taip pat padėjo pasiekti asmeninį rekordą – per pirmąją savaitę JAV parduota daugiau kaip 175 tūkstančiai albumo kopijų.