Muzika

2021.04.07 13:11

Žymi islandų grupė „Of Monsters and Men“ atšaukė koncertą Vilniuje

LRT.lt2021.04.07 13:11

Šią vasarą pirmą sykį į Lietuvą turėjusi atvykti islandų grupė „Of Monsters and Men“ atšaukė savo pasirodymą. Apie tai trečiadienį pranešė koncerto rengėjai.

Visame pasaulyje žinoma grupė liepos 15 dieną turėjo koncertuoti Vilniuje, VU Botanikos sode Kairėnuose. Šis koncertas dėl koronaviruso pandemijos buvo perkeltas iš praėjusios vasaros.

Kaip skelbia koncerto rengėjai „8 Days A Week”, šiandien paaiškėjo, kad koncertas neįvyks – tai susiję su pandemija, renginių ribojimais ir dėl to muzikos renginių rinkoje jau antrus metus vyraujančiu chaosu.

Pinigus už įsigytus bilietus žadama grąžinti iki balandžio 12 dienos.

„Of Monsters and Men“ istorija prieš dešimtmetį prasidėjo nuo laimėto „Músíktilraunir” konkurso gimtinėje. Jie greitai sulaukė dėmesio ir pasirašė sutartį su įrašų leidykla „Republic“. Jau pirmasis grupės albumas „My Head Is An Animal” kiek netikėtai užkėlė islandus į svaiginamas karjeros aukštumas – pakilo į populiariausiųjų dešimtuką Jungtinėse Valstijose.

Už tai ši alternatyvią muziką ir folką derinanti grupė turėtų būti dėkingi dainai „Little Talks“, tačiau jos arsenale – ir daugybė kitų puikių kūrinių. Daina „Little Talks“ užkariavo internetą - greitai visi sukluso, kas toji grupė iš šaltos ir mažos šalies, grojanti muziką, kuri vienodai gerai skamba ir stadione, ir miegamajame.

Netrukus „Of Monsters and Men“ jau koncertavo didžiausiuose festivaliuose, jos muzika skambėjo tokiuose filmuose ir serialuose kaip „Bado žaidynės”, „Vaikštantys numirėliai”, „Grei Anatomija”, „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“. Grupė netgi nusifilmavo viename „Sostų karų” sezone.