Muzika

2021.04.06 10:49

„Moosu X“ ir Ugnė pristato dainą „Ieškau tavęs“: ji įkvepia prisiminti mylimus žmones

LRT.lt2021.04.06 10:49

Žinomų Lietuvos prodiuserių Justo Kulikausko ir Aurimo Galvelio duetas „Moosu X“ kartu su dainininke Ugne pristato naują singlą „Ieškau tavęs“ ir šį kūrinį papildantį vaizdo klipą.

Tai jau trečiasis „Moosu X“ kūrinys šiais metais, išsiskiriantis savo nuotaikingumu.

„Ieškau tavęs“ – daina apie suvokimą, kad savo istoriją norisi pasakot ne tik dienoraščio puslapiuose, bet ir žiūrint kitam į akis“, - pasakoja dainininkė Ugnė. „Labai sveika kartais pabūti vienai, tačiau vis dėlto man gyvenimas yra apie ryšį ir draugystę. To ir šaukiuosi dainos priedainyje.“

Dainos siunčiamą emociją pastiprina vaizdo klipas. Studijoje nufilmuotas vaizdo klipas pilnas judesio ir šypsenos, o besikeičiančios aprangos ir spalvos simbolizuoja drąsą ieškoti ir bandyti įvairius savo išvaizdos variantus.

„Man įdomu į savo kasdienybę įsileisti naujus dalykus, išklausyti kitokias nuomones, pažvelgti pro kitus požiūrio taškus. Žmogus, kaip vanduo, ilgiau užsibuvęs vienoje vietoje ima ne kaip kvepėti“, - juokiasi Ugnė.

Judėti verčianti daina įkvepia prisiminti savo mylimus žmones ir dar kartą mintyse išgyventi istorijas su jais. Anot kūrinio autoriaus Justo Kulikausko, kartais ryšys su žmonėmis, su kuriais galvojom, kad bus užmegztas visą gyvenimą, nutrūksta arba transformuojasi į kažką kito.

Dėl to gali būti sunku ar liūdna, bet dažniausiai viskas yra tik į gera. Mums visiems reikia judėti į priekį, o jei šalia atsiranda žmogus kuris nori eiti ta pačia kryptimi – puiku. Svarbu nebijoti pasikeitimų gyvenime.

„Svarbiausias dalykas, kurį išmokau – nesisavinti žmonių ir leisti viskam vykti taip, kaip lemta. Apie tai ir ši daina – apie priėmimą to, kad likom po vieną, bet ateity dar galim vienas kitą surasti žmonių minioje“, - šypsosi J. Kulikauskas.

Idėja sukurti dainą atsirado Ugnei į studiją atsinešus dainos tekstą su pradine melodija.

„Moosu X“ pajuto, kokia muzika galėtų geriausiai ištransliuoti žodžiuose paslėptą emociją ir taip prasidėjo dainos kelionė.

Iš pradžių trijulė įrašė dainos „Ieškau tavęs“ akustinę versiją, kuria pasidalino per Kalėdas, vėliau ėmė dirbti prie elektroninės versijos.

„Kai Ugnė parodė dainos žodžius, iš karto pagavau emociją. Vis dėlto daina turėjo pereiti keletą pasikeitimo etapų, bet taip būna su kiekvienu kūriniu. Norint pasiekti galutinę versiją dažnai reikia antro varianto, o kartais ir trečio, kol supranti, kad taip ir norėjai, kad viskas skambėtų.

Svarbu nebijoti keisti tol, kol bus viduj jausmas, kad čia tai, ko tikiesi. Reikia nieko negailėti ir bandyti visus įmanomus variantus, net jeigu tai reikštų pradėti viską iš naujo“, - pasakoja A. Galvelis.

Karantinas privertė sustoti, tačiau „Moosu X“ užsidarė ne namie, o savo studijoje ir ėmė dar daugiau dirbti.

Prodiuserių duetas nežada sustoti ir jau ruošia naujų dainų. „Turim labai daug planų ir idėjų. Kai kurios jau realizuojamos ir jus pasieks jau netrukus“, - džiaugiasi kūrinio autorius A. Galvelis.

Šiemet duetas „Moosu X“ jau išleido tris dainas. Pirmąją dainą „Nebegėda“ su atlikėja Gabbye pristatė sausio mėnesį. Antrąją – per šv. Valentino dieną, kartu su dainą papildančiu romantišku vaizdo klipu.

Populiariausi

Kygo
5

Muzika

2021.04.17 15:00

Pamatykite: šokių muzikos žvaigždė Kygo surengė įspūdingą pasirodymą kalnuose

įvertinkite naują norvegų garsenybės kūrinį
5