Muzika

2021.04.05 20:15

Pandemija – ne kliūtis: moksleivė iš Kanados Tate McRae popmuzikos pasaulį užkariavo iš namų

LRT.lt2021.04.05 20:15

Neseniai minialbumą „Too Young To Be Sad“ išleidusi kanadietė Tate McRae yra pavyzdys, kaip išpopuliarėti ir užkariauti muzikos topus pandemijos metu neišeinant iš namų.

Metų popsensacija jau vadinamos dainininkės ir šokėjos superhitas „You Broke Me First“, surinkęs daugiau nei 84 mln. perklausų internete, skamba ir naujajame albume. Taip pat – dar šiemet pasirodę singlai „Slower“, „Rubberband“, „Bad Ones“.

Dainininke tapusi šokėja, rodos, išniro iš niekur, visą savo gyvenimą sukosi pramogų pasaulyje.

Tate ne vienus metus dirbo kaip šokėja. Ji profesionaliai pradėjo užsiiminėti choreografija dar vaikystėje, o jau ankstyvoje paauglystėje po daugybės atrankų šoko vienoje scenoje su Justinu Bieberiu.

„Sunkus nuolatinis darbas yra mano būdas jaustis gerai. Todėl darbinis krūvis intensyvėjo sulyg kiekvienais metais“, – prisimena Tate.

Pilnu etatu šokėja ji jau dirbo būdama vos dvylikos metų. O daugiau dėmesio muzikai 17-metė žvaigždė ėmė skirti tik pernai.

„Kai tiek laiko esi strigęs vienoje vietoje ir priverstas pabūti su savimi, imi suprasti daug naujų dalykų ir priiminėti tam tikrus sprendimus“, – T. McRae prisimena laiką lygiai prieš metus, kai parašė didžiausią savo hitą „You Broke Me First“.

Tačiau vietoj to, kad leistųsi į muzikinį turą po pasaulį, užplūdusią populiarumo bangą ji buvo priversta atlaikyti sėdėdama namuose.

Žymioji kanadietė kartais ir visą dieną bendraudavo su žiniasklaidos ir radijo stočių atstovais. Beje, koncertuodama tam ji greičiausiai nebūtų radusi tiek laiko.

To užteko, kad atlikti savo hito gyvai ją pakviestų MTV vaizdo klipų apdovanojimų organizatoriai, taip pat kultinio „Jimmy Kimmel Live“ vakaro TV šou prodiuseriai. O platforma „Apple Music“ Tate McRae išskyrė kaip atlikėją, kurią verta sekti šiemet. Galima sakyti, kad jaunoji dainininkė išpopuliarėjo ir užkariavo muzikos topus, net neišėjusi iš namų.

T. McRae vis dar mokosi mokykloje, derina pasiruošimą baigiamiesiems egzaminams, pasaulinę karjerą ir gyvenimą pandemijoje. Savo darbštumu ir sėkme ji tapo pavyzdžiu ne vienam paaugliui, kuris bando planuoti savo ateitį šiame nežinomybės kupiname pasaulyje.

Populiariausi

Kygo
5

Muzika

2021.04.17 15:00

Pamatykite: šokių muzikos žvaigždė Kygo surengė įspūdingą pasirodymą kalnuose

įvertinkite naują norvegų garsenybės kūrinį
5