Muzika

2021.04.05 13:31

„Eurovizijos“ finale pasirodys pasaulinė šokių muzikos žvaigždė Afrojackas

LRT.lt2021.04.05 13:31

Gegužę Nyderlandų mieste Roterdame vyksiančio „Eurovizijos“ dainų konkurso rengėjai atskleidžia vis daugiau detalių apie tai, ko gali tikėtis žiūrovai.

Prieš kelias dienas atskleista, kad gegužės 18-22 dienomis vyksiančioje „Eurovizijoje“, tikėtina, galės apsilankyti žiūrovai. Tiesa, jie konkursą arenoje galės stebėti tik sėdėdami. Pagal naujausią Nyderlandų Vyriausybės planą kiekviename „Eurovizijos“ koncerte galės dalyvauti iki 3500 žiūrovų. Tiesa, šiuos planus visada gali pakoreguoti koronaviruso plitimo skaičiai.

Pirmadienio popietę pranešta, kad „Eurovizijos“ finale pasirodys kviestinė žvaigždė – olandų didžėjus ir elektroninės muzikos kūrėjas Afrojackas, gerai žinomas visame pasaulyje.

„Grammy“ apdovanojimų laureatas Nickas van de Wallas (tikrasis atlikėjo vardas) pernai žurnalo „DJ Mag“ paskelbtame geriausių pasaulio didžėjų dešimtuke užima septintąją vietą. Jis yra bendradarbiavęs su Beyonce, Madonna, Davidu Guetta ir daugybe kitų pasaulio muzikos garsenybių.

Vienas žymiausių Europos šokių muzikos atlikėjų dalyvaus specialiame pasirodyme, skirtame „Eurovizijos“ finalui – kartu su olandų dainininku Wulfu, prieš 16 metų Nyderlandams „Eurovizijoje“ atstovavusia atlikėja Glennis Grace ir orkestru.

„Ši šou dalis vadinasi „Muzika mus sujungia“. Ji išties sujungia, ypač šiais laikais. Mūsų didžėjai keliaudavo po visą pasaulį, dabar, deja, viskas kitaip. Šiuo pasirodymu norime siųsti energiją iš Roterdamo į Europą ir sujungti – ne tik žiūrovus, bet ir du unikalius žanrus, olandišką šokių muziką ir klasikinio orkestro skambesį“, - sako renginio prodiuseris Gerbenas Bakkeris.

Beje, 33-ejų Afrojackas yra surengęs pasirodymą ir Vilniuje – prieš penkerius metus grojo Vingio parke surengtame festivalyje „Summerburst“.